"شاهکار استقامت و عشق": Ivanka Trump ستایش دختر که حدودا 1200 متر

Ivanka Trump سفر کرده بود هند در اوایل سال جاری (فایل)دهلی نو: Jyoti Kumari این بیهار دختر که حدودا تقریبا 120

توسط ELEMENTORSITE در 3 خرداد 1399
'Feat Of Endurance, Love': Ivanka Trump Praises Girl Who Cycled 1200 km

Ivanka Trump سفر کرده بود هند در اوایل سال جاری (فایل)

دهلی نو:

Jyoti Kumari این بیهار دختر که حدودا تقریبا 1200 متر با پدر او به عنوان ترک سوار برای رسیدن به خانه و ستایش شده است در توییتر توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka Trump.

Ms تهمت توصیف کرده است 15 ساله را دشوار تلاش برای رسیدن به خانه او خانه در بیهار در میان کشور coronavirus مستند به عنوان "زیبا شاهکار استقامت و عشق".

"15 سال به Jyoti Kumari انجام او را زخمی پدر به خانه خود ایجاد کرد پشت دوچرخه پوشش +1,200 متر بیش از 7 روز. این شاهکار استقامت و عشق و محبت اسیر تصورات مردم هند و فدراسیون دوچرخه سواری!," او توییتی.

Ms Kumari یک بیهار بومی بود و از دیدن او پدر موهان Paswan در Gurgaon در ماه مارس زمانی که این مستند در سراسر کشور اعلام شد. آقای Paswan یک e-راننده ریکشا حال ملاقات با یک تصادف و مجروح شد.

به دلیل مستند Jyoti بود مجبور به ماندن با پدر او است. با هیچ کار بدون پول و با صاحبخانه را تهدید به پرتاب آنها را از پدر و دختر اواز یا موسیقی دو خیره شد در گرسنگی.

Jyoti سپس تصمیم به بازگشت به زادگاه او دربنگا در بیهار اما نه بدون پدر.

او برای اولین بار پول قرض گرفته شده برای خرید یک چرخه. وجود دارد هیچ گزینه ای او معتقد بودند از قطار و اتوبوس که در حال اجرا نیست و پدر او نمی تواند راه برود.

آقای Paswan بعد گفت که او سعی در منصرف کردن دختر خود, گفتن او را که سوار یک دوچرخه با یک مقدار سنگین تر ترک سوار سوار بود آسان نیست. اما Jyoti اصرار داشت و او در داد.

Jyoti گفت: آنها می چرخه برای 30 تا 40 متر در روز و گاهی اوقات عجیب و غریب راننده کامیون موافق آنها را روی.

"این به شدت خسته کننده است. ما را متوقف خواهد کرد برای مواد غذایی در مکان های که در آن ما می تواند مواد غذایی رایگان در حال توزیع در میان مردم مانند ما" Jyoti بعد به اشتراک گذاشته.

هند فدراسیون دوچرخه سواری دعوت کرده است تا او را به محاکمه در ماه آینده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im