گفت: هرگز Patanjali دارو می تواند درمان COVID-19: مدیر عامل شرکت Balkrishna

وزارت Ayush خواسته بود Patanjali به ارائه اطلاعات پزشکی (فایل)دهلی نو: معلم یوگا Ramdev را Patanjali Ayurved ه

توسط ELEMENTORSITE در 11 تیر 1399
Never Said Patanjali Medicine Can Cure COVID-19: CEO Acharya Balkrishna

وزارت Ayush خواسته بود Patanjali به ارائه اطلاعات پزشکی (فایل)

دهلی نو:

معلم یوگا Ramdev را Patanjali Ayurved هرگز مدعی آن می تواند درمان COVID-19 با داروهای Coronil و Swasari شرکت, مدیر اجرایی Acharya Balkrishna گفت: اضافه کردن آن فقط به اشتراک گذاشته مطلوب نتیجه آزمایش های بالینی بر روی بیماران است. مرکز محروم بود این شرکت از تبلیغات محصولات پس از Ramdev در پر شور ادعا در هفته گذشته گفت: آنها درمان 280 بیماران در روز در دادگاه است.

"ما هرگز به گفته پزشکی (coronil) می تواند درمان و یا کنترل کرونا ما گفت که ما تا به حال ساخته شده داروها و استفاده از آنها در بالينی کنترل شده است که درمان کرونا بیماران. هیچ سردرگمی وجود دارد در آن" Acharya Balkrishna مدیر عامل شرکت Patanjali نقل از به نقل از خبرگزاری ANI.

وزارت Ayush خواسته بود Patanjali به ارائه جزئیات مانند ترکیب داروهای نتایج حاصل از تحقیقات خود را به بیمارستان که در آن پژوهش انجام شد که آیا این شرکت در حال ترخیص از نهادی کمیته اخلاق و این که آیا آن را تا به حال ثبت نام برای آزمایش های بالینی.

صدور مجوز افسر بود بعد گفت: این شرکت به دنبال یک مجوز برای "تقویت ایمنی و سرفه و تب درمان" و هرگز از آن نشان داد که محصولات بخشی از کیت پزشکی. دولت تا به حال با ارسال یک اخطار به شرکت.

"در پاسخ به ما اطلاع Patanjali گفت: هیچ تاج کیت بسته بندی شده توسط آنها. Patanjali چاپ یک تصویر نماینده از coronavirus در Coronil بسته بندی. نمونه Coronil و دو نفر دیگر از مواد مخدر گرفته شده برای تست" YS Rawat, Licence, افسر, Uttarakhand Ayurved بخش به نقل از به نقل از خبرگزاری ANI در روز سه شنبه.

Ramdev گفته بود این شرکت تا به حال همکاری با بخش خصوصی متعلق به موسسه ملی علوم پزشکی و یا NIMS دانشگاه جیپور برای آزمایش های بالینی.

"ما در حال راه اندازی COVID داروهای Coronil و Swasari امروز. ما به انجام دو آزمایش این اولین بالینی کنترل شده بررسی که صورت گرفت در دهلی احمدآباد در میان بسیاری از شهرهای دیگر. تحت این 280 بيمار شدند و 100 درصد آن بازیافت. ما قادر به کنترل کرونا و عوارض ناشی از آن در این. بعد از این همه مهم بالینی کنترل آزمایشی انجام شد," او گفت:.

"با کمک NIMS جیپور ما انجام بالينی کنترل مطالعه در 95 بيمار. بزرگترین چیزی که بیرون آمد این است که در عرض سه روز 69 درصد بیماران بهبود شد و منفی از مثبت (موارد) و در ظرف هفت روز 100 درصد از آنها منفی شد," او اضافه شده است.

بسیار مسری بیماری است که کشته lakhs در سراسر جهان در حال حاضر هیچ شواهد مبتنی بر درمان است. پزشکان حال با استفاده از چندين مواد مخدر و روش های آن کار کرده اند و برای برخی از بیماران است.

با ورودی از آنیtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب