NDTV منحصر به فرد: چین گسترش می یابد هوایی در نزدیکی لاداخ جت های جنگنده در آسفالته

این تصاویر نشان می دهد Ngari Gunsa فرودگاه در تبت.

دهلی نو:

تصاویر ماهواره ای نشان می دهد عظیم فعالیت های ساخت و ساز در ارتفاع بالا چینی پایگاه هوایی واقع فقط 200 کیلومتر دور از Pangong دریاچه محل زد و خورد بین نیروهای هند و چین در مارس 5 و 6 مه.

دو عکس به طور انحصاری از منابع منبع باز هوش متخصص detresfa_ یک تحلیلگر با ShadowBreak Intl., نشان می دهد Ngari Gunsa فرودگاه در تبت. تصویر اول این است که به تاریخ 6 آوریل سال 2020 در حالی که یک ثانیه مورخ 21 مه سال جاری نشان می دهد که عظیم فعالیت های ساخت و ساز از جمله علاوه بر این از آنچه به نظر می رسد به توان یک دوم تاکسی-ردیابی یا ثانویه آسفالته به سمت هلیکوپتر یا هواپیمای جنگی. یک سوم تصویر نشان می دهد یک نمای نزدیک از اصلی آسفالته در فرودگاه با یک خط به بالا از چهار جت های جنگنده اعتقاد بر این بود یا J-11 یا J-16 مبارزان آزادی بخش خلق چین, ارتش, نیروی هوایی.

du7ge1cc

تصویر دوم (سمت راست) مورخ 21 مه سال جاری نشان می دهد که عظیم فعالیت های ساخت و ساز.

J-11/J-16 در حال پیشرفته در داخل کشور تولید انواع روسی سوخوی 27 و گسترده مطابقت با قابلیت های هندی نیروهای هوایی سوخو 30 MKIs آن قوی ترین جنگنده تا از ورود اولین دسته از داسو Rafales در چند هفته.

یک عنوان در close-up تصویر با مبارزان نشان می دهد که استقرار خود را در این پایه بود که برای اولین بار کشف در دسامبر 2019. نزدیک تصاویر در حال حاضر منتشر شد کمک به شرکتکنندگان شناسایی نوع از مبارزان مستقر شده اند.

محل Ngari Gunsa پایگاه هوایی است به خصوص قابل توجه است. یک کاربرد دوگانه نظامی و مدنی فرودگاه که در خدمت شهر Shiquanhe در Ngari ریاست فرودگاه واقع شده است در 14,022 که آن را در میان بالاترین در جهان است.

مزیت حاصل از محل آن نزدیک به خط کنترل واقعی و متعادل کننده شده توسط این واقعیت است که جت های جنگنده مستقر در این ارتفاع تنها می تواند حمل محدود جنگ-بارهای و سوخت.

“مفید استقامت چینی J-11 یا J-16 مبارزان مستقر در ارتفاعات خواهد بود بیش از یک ساعت گفت:” اي رهبر Sameer جوشی (بازنشسته) سابق نیروی هوایی اسرائیل خلبان جنگنده و کرگیل جانباز. “مفید استقامت نیروی هوایی هند جنگنده که از استقرار چند پایگاه هوایی در دشت می تواند بیش از سه تا چهار ساعت اگر هوا به هوا سوختگیری تانکر استفاده می شود.”

p2jrofn4

نزدیک تصاویر در حال حاضر منتشر شد کمک به شرکتکنندگان شناسایی نوع از مبارزان مستقر شده اند.

به عبارت ساده این به این معنی است که جنگنده های نیروی جت های جنگنده مستقر در این منطقه پرواز می کنند طولانی تر از چینی جنگجویان مستقر در پایگاه هوایی. از سوی دیگر چین می توانند با استقرار مبارزان در Ngari بیش از قطعات لاداخ که در حال حاضر یک faceoff بین هندی و چینی اند.

گزارش نشان می دهد که چند هزار چینی سربازان یا عبور و یا بسیار نزدیک به خط کنترل واقعی در Ladakh. این درگیری آغاز شد که در تاریخ 5 مه این سال دیده می شود باطل دست به دست مبارزه بین هند و چین نیروهای خود در شمال بانکی Pangong دریاچه. بزرگترین منطقه از نگرانی است که تصور می شود Galwan حوضه رودخانه شمال بیشتر که در آن نیروهای چینی در حال گزارش به قرار خود را به تهدید یک جاده تکمیل شده در سال گذشته که منجر به Daulat التماس Oldie, حیاتی, هندی, پایگاه نیروی هوایی در لاداخ که منابع سربازان هندی در منطقه است.

چندین نشست برگزار شده است بین فرماندهان محلی از رتبه سرهنگ سازمان در Ladakh اما شده است وجود ندارد و دستیابی به موفقیت در لحظه. در دهلی نو, وزیر دفاع Rajnath Singh برگزار شد جلسات با رئیس دفاع و کارکنان نیروهای مسلح و رئیس.

دیروز سفارت چین در دهلی نو ارائه شده به بازگرداندن اتباع چینی در هند اگر آنها خواست هر چند بلیط پرواز نیاز به عهدهی اتباع چینی که آرزو به سود این خدمات است. بن بست بین هند و چین نیروهای توضیح داده شده است به عنوان هند بدترین مرز تنش پس از کرگیل در سال 1999.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>