بمبئی Pani-پوری فروشنده می میرد COVID ساکنان جمع آوری کمک مالی برای خانواده

Bhagwati Yadav نگرانی برای بهداشت و صحت او را مجموعه جدا از دیگر خیابان-سمت فروشندگان.بمبئی: Bhagwati Yadav خی

توسط ELEMENTORSITE در 5 تیر 1399
Mumbai Pani-Puri Seller Dies Of COVID, Residents Raise Funds To Help Family

Bhagwati Yadav نگرانی برای بهداشت و صحت او را مجموعه جدا از دیگر خیابان-سمت فروشندگان.

بمبئی:

Bhagwati Yadav خیابان-سمت فروشنده فروش pani puris در جنوب بمبئی Napean جاده دریا نزدیک به 46 سال درگذشت COVID-19 حدود یک ماه پیش. مرگ او اما به نور آمد به تازگی هنگامی که ساکنان این منطقه آغاز یک کمپین جمع آوری کمک مالی برای کمک به خانواده های مورد علاقه خود را pani پوری wala.

آقای Yadav بود معروف شناخته شده به عنوان "Bisleri pani پوری wala" در جنوب بمبئی برای او با استفاده از آب بطری برای آماده سازی محبوب میان وعده.

"46 سال Yadavji همیشه سلامت ما اول خدمت "Bisleri" pani پوری. و سخاوت خود را می دانستم که هیچ حد و مرزی که او هرگز خجالتی و دور از توزیع "Ek اضافی puri" بیانیه ای در وردپرس پلت فرم Ketto بخوانید.

به جمع آوری کمک درایو با هدف جمع آوری تومان پنج لاخ در 42 روز در حال حاضر دریافت بیش از Rs دو لاخ در دو روز.

"او تنها نان آور خود را در خانه. ما در تماس با دخترش.ما احساس کمک به خانواده خود را بنابراین ما نمی فکر می کنم مقدار و ارسال شده و درخواست تجدید نظر در یک وب سایت crowdfunding. ما دریافت کرده اند Rs دو لاخ کمک مالی فقط در دو روز" گفت: Yash Baid ساکن Napean جاده دریا.

آقای Yadav نگرانی برای بهداشت و صحت او را مجموعه جدا از دیگر خیابان-سمت فروشندگان.

"طعم (از puris او استفاده می شود برای فروش) بسیار خوب بود. او استفاده می شود برای آماده سازی همه چیز را در خانه. امروزه مردم با استفاده از میکسر اما او با استفاده از آن را در خود دارد" گفت: یکی از Mr Yadav کاربران.

"رفتار او بسیار خوب بود. من شده اند را pani puris پس من 10. من 25 سال در حال حاضر. اما طعم و مزه panipuris همان باقی مانده است."

Bhagwati Yadav دختر که در حال حاضر در خود را در روستای مادری در اوتار پرادش را در اعظم گڑھ با مادر خود گفت که او غرق شد برای دیدن عشق مردم برای پدرش.

"چند تا از مشتریان خود را رو به جلو آمده اند به ما کمک کند. به خصوص Girish Agarwal آقا که شروع به ابتکار عمل در وردپرس پلت فرم به ما کمک کرده است بسیاری," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن