منافع ملی باید عالی: تاجران میوه در Ladakh

رئیس جمهور سابق از تاجران میوه ابراز تسلیت برای مرگ سربازان در Ladakh.دهلی نو: رئیس جمهور سابق از تاجران میوه

توسط ELEMENTORSITE در 28 خرداد 1399
National Interest Should Be Supreme: Pranab Mukherjee On Ladakh

رئیس جمهور سابق از تاجران میوه ابراز تسلیت برای مرگ سربازان در Ladakh.

دهلی نو:

رئیس جمهور سابق از تاجران میوه امروز گفت: این حوادث در Ladakh از "نگرانی شدید" نه تنها برای این کشور منافع استراتژیک بلکه باید "گسترده جهانی جغرافیایی-سیاسی انشعابات". در حالی که دست زدن به آن دولت را باید "ذینفعان مختلف" در هیئت مدیره و اطمینان حاصل شود که "هیچ چیز اما منافع ملی نگهداری می شوند عالی", گفت: رئیس جمهور سابق.

در بیانیه او توییتی در این شب آقای موکرجی -- برگزار شد که ارسال این کشور وزیر دفاع و به عنوان رئیس جمهور بود و فرمانده عالی نیروهای مسلح-همچنین با ابراز تسلیت به خانواده های از 20 سرباز که جان خود را برای کشور در روز دوشنبه درگیری با نیروهای نظامی در Ladakh را Galwan منطقه است.

این نبرد تن به تن در Ladakh-- مبارزه با سنگ و چوب و چماق -- برای اولین بار در نزدیک به 50 سال است که به پایان رسید در مرگ و میر.

رقیب که روح ملت است "کبود" توسط این مراسم آقای موکرجی گفت: آن را باید توسط کل طبقه سیاسی هر چند تعهد نهفته عمدتا در دولت است. دولت نیز باید بررسی تمام راه های برای جلوگیری از تکرار چنین حوادث در آینده گفت: آقای Mukhejee بود که شناخته شده برای ساخت نمایش خود را روشن و بدون تجاوز ریاست جمهوری مرزهای.

اوایل امروز رئیس جمهور رام نات Kovind بود توییتی تسلیت خود را در مورد مرگ سربازان. "به عنوان فرمانده عالی نیروهای مسلح, من تعظیم به نمونه شجاعت و جانفشانی سربازان ما برای محافظت از حاکمیت و یکپارچگی کشور" صدای جیر جیر خود را به عنوان خوانده شده.

هند در حال حاضر با صدور یک پیام قوی به چین گفت: این اقدام از نیروهای خود را در Ladakh شده است "قبل از عبادت و برنامه ریزی شده". در یک مکالمه تلفنی با چین همتای, وزیر امور خارجه S Jaishankar گفت: توسعه بی سابقه ای "خواهد شد که تاثیر جدی در روابط دو جانبه" و چین را به اصلاحی مراحل.

نخست وزیر نارندرا مودی گفته است که او خواهد شد برگزاری یک نشست به بحث در مورد وضعیت در لاداخ در روز جمعه. در حالی که پرداختن به یک جلسه مجازی از وزرای ارشد این شب ساعت مودی همچنین گفت: قربانی از سربازان را نمی خواهد بیهوده است. "هند تمامیت ارضی و حاکمیت عالی است برای ما و هیچ کس نمی تواند ما را متوقف کند از دفاع از آن. هیچ کس باید هر ذره ای از شک و تردید در مورد این. هند می خواهد صلح اما هنگامی که برانگیخت آن است که قادر به دادن اتصالات پاسخ آن هر وضعیت," او گفت:.

این کنگره که آقای موکرجی متعلق قبل از اینکه بالا به کشور را بالا پست صادر کرده است یک سری از سوالات تیز به دولت است.

امروز حزب رئیس سونیا گاندی خواستار آن شدند که نخست وزیر نارندرا توضیح وضعیت زمین با جزئیات بیشتر در مورد چه مقدار از خاک هند, چین تحت کنترل و چگونه بسیاری از سربازان هندی در حال از دست رفته است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن