Nate Berkus & ارمیا برنت به نیویورک شهری است رویایی دو ارتفاع دیوار از کتاب

معلوم می شود زندگی در سواحل غرب برای همه نیست. فقط دو سال پس از طراحی دو Nate Berkus و ارمیا برنت اعلام کرد تم

توسط ELEMENTORSITE در 2 اردیبهشت 1399

معلوم می شود زندگی در سواحل غرب برای همه نیست. فقط دو سال پس از طراحی دو Nate Berkus و ارمیا برنت اعلام کرد تمایل خود را به "قرار دادن ریشه" در لوس آنجلس زن و شوهر (همراه با فرزندان خود خشخاش و اسکار) را در بر داشت راه خود را در بازگشت به نیویورک. این زن و شوهر در اصل رهبری را به کالیفرنیا پس از Berkus پدر در گذشت در سال 2015 و اهل تجربه خود را در TLC نشان می دهد "Nate & ارمیا با طراحی." آنها در حل و فصل وسیع استعماری اسپانیا در Hancock پارک محله اما به زودی در بر داشت La-La Land زندگی درست نبود برای آنها.

"یکی از چیزهایی که من به شما قول می دهم این است که من هرگز دوباره به یک نشریه که یک خانه است که من برای همیشه لطفا برای خانه,'" Berkus گفت Architectural Digest در یک گسترش برجسته زن و شوهر جدید 3,400-مربع-پا 1899 خانه شهر در منهتن در غرب ایجاد کرد. ملک تا به حال فقط تحت یک روده نوسازی, اما آن را به حال شده است بسیار ساده است که آن را فاقد هر گونه حس واقعی از شخصیت.

"کار ما قرار بود به برخی از آن روح دوباره" برنت گفت: AD. از زن و شوهر اولین بار زن و شوهر به حال برای ویرایش کردن تمام وسایل خود را از خود را وسیع LA صفحه اصلی. "ما اتاق نشیمن به حال 30 قطعه از مبلمان می گوید:" Berkus. "این یکی از شش! اما آنچه می بینیم این است که ما داریم."

این حجیم اتاق نشیمن است که توسط لنگر بلوط سفید دو ارتفاع قفسه کتاب که خیلی سنگین آن تا به حال به پیچ به دیوار. زیر یک آلبرت Chubac نقاشی آویزان بیش از یک کارلو Calobmo مبل در حالی که یک '70s باشگاه صندلی نشسته است در این نزدیکی هست. یک حیاط با یک قرن 17 فرانسه چشمه و an 18th-century سنگ جدول را فراهم می کند نقطه مناسب برای بچه ها به بازی. یک تراس آفتابی با شکوه سبز و بازدید از شهر پشت سر آنها.

اتاق نشیمن باز می شود به آشپزخانه که در آن وسیع جزیره حرکت می کند در سراسر. A La Cornue فر احاطه شده توسط یک هود backsplash و بیده ها ساخته شده از Calacutta. منحصر به فرد جزئیات مانند سفارشی فوستس از ون Cronenburg و در معرض کابینت با مرغ سیم به نقطه بسیاری از شخصیت.

طبقه بالا یک سالن منطقه با شیشه نرده مشرف به اتاق نشیمن زیر. راهرو همچنان به اتاق کودکان که به همان اندازه به عنوان پر جنب و جوش به عنوان بقیه از فضا. دختر خشخاش اتاق درگیر تعداد زیادی از ورودی از یک کمی خود از جمله تمایل برای پینک فرش و تختخواب صورتی و پر جنب و جوش, گل تصویر زمینه, گاه به گاه با طاووس فلفلی در. قدیمی عتیقه نیمکت پوشش داده شده است در صورتی نقطه رقص لهستانی پولکا و قطعات هنری (عمدتا انجام شده توسط دوستان) زینت دیوار.

استاد اتاق خواب ایده آل خصوصی واحه اما آن را دستخوش یک تغییر و تحول عمده ای از حالت اصلی خود. تمایل بیشتری, اتاق پانسمان, زمینه, زن و شوهر قطع به فضا از اتاق خواب استاد و ایجاد یک گرم و نرم اتاق پانسمان با مقدار زیادی از ذخیره سازی. نهایی اتاق خواب ویژگی های منطقه گچی گچ دیوار لوپ عاج فرش و مجسمه شیاردار گچ کابینه طراحی شده برای پنهان کردن تلویزیون. در حالی که ممکن است کوچکتر از مشهور ترین' اتاق خواب استاد, آن را هنوز هم عظیم الجثه در اکثر ساکنان شهری' چشم! بزرگ استاد, داخل حمام, ویژگی های یک قرن 19 آلاباستر آویز درخشان سربار در حالی که یک صندلی نشسته کنار عمیق وان حمام.

"آینده از لا ما می خواستم برای پیدا کردن یک محل است که فرزندان ما احساس امن که احساس مانند یک خانه می گوید:" Berkus. "و این خانه دوم ما راه می رفت و ما می دانستیم که ما می تواند آن را به خود ما و رشد به عنوان یک خانواده در اینجا."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن