نزدک می شود مثبت به عنوان بزرگ فن آوری سهام افزایش جلوتر از درآمد داو هنوز هم 200 امتیاز

شاخص Nasdaq Composite با تبدیل مثبت در ظهر معاملات روز شنبه به عنوان سهام عمده شرکت های فن آوری رز جلوتر از در

توسط ELEMENTORSITE در 9 مرداد 1399

شاخص Nasdaq Composite با تبدیل مثبت در ظهر معاملات روز شنبه به عنوان سهام عمده شرکت های فن آوری رز جلوتر از درآمد خود را منتشر. بازار گسترده تر تحت فشار باقی ماند اما به عنوان سرمایه گذاران هضم رکورد محیط رها در ایالات متحده فعالیت های اقتصادی.

فناوری سنگین شاخص 0.3% افزایش پیدا کرد. میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 228 امتیاز یا 0.9 درصد بوده است. S&P 500 نیز با کاهش 0.5%.

اپل, آمازون, الفبا و Facebook به نمایندگی از حدود 5 تریلیون دلار در بازار سرمایه در حال تمام مجموعه به گزارش پس از زنگ. تمام چهار سهام اندکی افزایش یافت.

بزرگ با تکنولوژی گزارش آمده است پس از هر یک از سهام نوشته شده عظیم سال-به روزترین دستاوردهای. Facebook و الفبای هر دو بیش از 13 درصد در سال 2020 است. آمازون رسید 64.2 درصد در آن زمان و اپل است 29.5% در این سال است.

رکورد تولید ناخالص داخلی کاهش تعداد مدعیان بیکاری دوباره افزایش

اطلاعات از دولت آمریکا نشان داد تولید ناخالص داخلی سقوط یک رکورد 32.9 درصد در سه ماهه دوم. این تعداد را به عنوان بد نیست به عنوان ترسید, اما, به عنوان اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز انتظار داشتند 34.7% کاهش است.

در همین حال ایالات متحده هفتگی مدعیان در آمد در 1.434 میلیون تقریبا در خط با تخمین می زند. اما در ادامه ادعا می کند یا کسانی که جمع آوری شده است برای حداقل دو هفته بالغ بر 17.018 میلیون از حدود 16 میلیون در هفته گذشته.

"بازار سهام به نگاه به جلو و اقتصادی ترین داده های عقب می رسد" گفت: David Bahnsen مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر Bahnsen ، "سرمایه گذاران باید آماده برای یک متغیر فرایند داده هضم اما جای تعجب نیست که بازار احساس می کند که آینده بهتر از حال و بی سابقه ای که محرک و نقدینگی وجود دارد به درایو ارزیابی."

پنج شنبه داده فرستاده اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری عملکرد پایین تر به اطراف 0.5% قرار دادن فشار بر بانک سهام. جی پی مورگان چیس گلدمن ساکس و بانک مرکزی امریکا همه کاهش بیش از 2.5%. سیتی گروپ کاهش یافته است 4.5%.

"آنچه که شما شاهد در داده و در بازار واکنش به رول کردن اضافی بیمه بیکاری یک معامله بسیار بزرگ گفت:" تام Hainlin جهانی سرمایه گذاری استراتژیست در صعود خصوصی مدیریت سرمایه. "در بسیاری از انتظار برای کنگره از طریق آمده است."

"همین دلیل است که کسانی که بازیابی بخش های انرژی و مالی و مواد, آنهایی که امروز," او گفت:.

S&P 500 با مواد بخش کاهش یافته است بیش از 1 ٪ در حالی که سهام انرژی تضعیف 4 درصد. Financials بخش کاهش 2.2%.

پنج شنبه حرکت به دنبال یک جلسه که دیدم عمده میانگین ارسال سود جامد پس از فدرال رزرو نگه داشته یک شبه نرخ در ایالات متحده در یک محدوده بین 0% تا 0.25%. بانک مرکزی اشاره کرد که در حالی که اقتصاد بهبود کمی فعالیت و اشتغال باقی می ماند "و زیر سطح خود را در آغاز سال است." رئیس بانک فدرال جروم پاول اضافه شده بانک مرکزی را حفظ خواهد کرد یک تطابقی موضع تا زمانی که اقتصاد است "weathered" اثر بیماری همه گیر کوروناویروس.

"پاول ساخته شده آن را با صدای بلند و روشن است که ما اقتصادی وابسته است که چگونه ما پیشرفت در مبارزه با این بیماری همه گیر" گفت: Mike Loewengart مدیر عامل استراتژی سرمایه گذاری در E-تجارت است. "اگر چه سرمایه گذاران ممکن است منصرف افزایش ویروس موارد بازار سهام است که کمتر از یک تمرکز فدرال رزرو از اقتصاد و در حالی که این دو مربوط به آنها به مراتب از همان است."

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن