شاخص Nasdaq Composite با صعود بیش از 1% به نوبه خود مثبت برای سال داو جهش 400 امتیاز

شاخص Nasdaq Composite با گل رز در پنجشنبه چنگ پشت تند آن ضرر و زیان برای سال به عنوان فن آوری سهام اضافه شده ب

توسط ELEMENTORSITE در 18 اردیبهشت 1399

شاخص Nasdaq Composite با گل رز در پنجشنبه چنگ پشت تند آن ضرر و زیان برای سال به عنوان فن آوری سهام اضافه شده به خود را به تازگی منافع قوی در حالی که سرمایه گذاران نصب شده شرط در اقتصاد آمریکا به زودی بازگشایی.

فناوری سنگین شاخص معامله 1.6% بالاتر به عنوان ارزش سهام اپل نیز به دست آورد بیش از 1٪. Facebook آمازون و الفبای رز به عنوان به خوبی.

دوشنبه نخستین بار یکی از عمده متوسط بود تا سال به تاریخ پس از coronavirus همه گیر منجر به بسته شدن غیر ضروری کسب و کار موجب اخراج گسترده و تاریخی فروش در بازار.

Nasdaq را دوباره بجای اول برگشتن منجر شد در بخش بزرگی از تیز سود در سهام فن آوری مانند Facebook, آمازون, اپل, Netflix و الفبا. کسانی که سهام همه حداقل 15% در این سه ماهه و مثبت برای سال 2020 است. مایکروسافت یکی دیگر از عمده سهام تکنولوژی است بسیج بیش از 16 درصد در سال جاری و برای سه ماهه.

"در حالی که همه ما تبدیل شدن به حتی بیشتر وابسته به محصولات و خدمات ارائه شده توسط FAANGMs در طول ویروس, بحران, آنها ممکن است تبدیل شده اند بیشتر سیستم ایمنی به مقررات دولت" نوشته اد Yardeni رئیس جمهور و رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Yardeni پژوهش است. "آنها بزرگ ترازنامه و تولید مقدار زیادی از جریان نقدی است."

میانگین صنعتی داو جونز نیز معامله بالاتر در روز پنج شنبه حدود 400 امتیاز یا 1.7%. S&P 500 به 1.7%. هنوز هم هر دو به طور متوسط بود پایین بیش از 10 درصد برای سال 2020 است.

سهام انرژی در میان بزرگترین برندگان که قیمت نفت شروع به پریدن کرد و نزدیک به 10% در پنجشنبه آوردن خود به دست آورید برای این هفته به بیش از 30 درصد. در صورتی که بارگیری در این هفته به دست آوردن نگه می دارد آن خواهد بود که بزرگترین-همیشه برای وست تگزاس اینترمدیت آتی.

انرژی انتخاب بخش صندوق SPDR (XLE) افزایش نزدیک به 4 درصد.

سهام است که بهره مند از بازگشایی اقتصاد نیز به دست آورد در اوایل معاملات از جمله هیلتون در سراسر جهان و MGM اقامتگاههای تفریحی. هیلتون معامله 1.8% بالاتر در حالی که MGM را به دست آورد 1.7%. کارناوال داد و ستد بیش از 4% بالاتر در حالی که نروژی کروز خط به دست آورد 5.1%.

پنجشنبه دستاوردهای آمد و حتی به عنوان یکی دیگر از 3.17 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته هفت هفته در مجموع به 33.5 میلیون. اما در حالی که تعداد مدعیان بیکاری همچنان به افزایش در هفته گذشته شمارش به پایین ترین سطح پس از مدت کوتاهی پس از coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر.

"به عنوان افتضاح این ارقام آن است که حداقل ادعا می کند پس از اواسط ماه مارس که ما به احتمال زیاد حدودا از طریق بدترین مجبور به خاموش کردن. ما در حال حاضر می توانید شروع به تجزیه و تحلیل سرعت reopenings سطح کسب و کار و آنچه که واقعیت جدید خواهد بود" گفت: پیتر Boockvar مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Bleakley گروه مشاوره.

ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک پرده برداری کرده اند قصد دارد به تدریج بازگشایی اقتصاد است. کشورهای دیگر از جمله گرجستان در حال حاضر اجازه دهید به برخی از کسب و کارهای غیر ضروری از سرگیری عملیات.

در ضمن چین ارسال شده بهتر از حد انتظار صادرات برای ماه آوریل است. داده ها از اداره کل گمرک منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد صادرات افزایش 3.5% در ماه آوریل در مقابل انتظارات از 15.7 درصد کاهش از اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز. داده های اخیر از چین که در آن اولین مورد از coronavirus بودند گزارش شده است از نزدیک تماشا توسط سرمایه گذاران به عنوان کشور یکی از اولین به سهولت مستند اقدامات است.

در اخبار شرکت ها, Peloton گزارش درآمد رسید 66 درصد طول آن مالی سه ماهه سوم که بیشتر آمریکایی ها خریداری تجهیزات تناسب اندام در خانه با استفاده از طول coronavirus بیماری همه گیر. انتقادی, Peloton گفته است که از دیدن تقاضا از مشتریان جدید که الهام گرفته شده و برای خرید یکی از آن دوچرخه در میان Covid-19 شیوع. Peloton سهام افزایش بیش از 11 درصد است.

اینجا کلیک کنید برای آخرین اخبار در مورد کوروناویروس.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن