Nancy Meyers را در زندگی واقعی آشپزخانه است و حتی بهتر از آنهایی که در فیلم

اگر شما چیزی مانند من و شما صرف ساعت روز fantasizing در مورد زندگی در یک خانه با یک آشپزخانه به ارزش یک Nancy

توسط ELEMENTORSITE در 8 اردیبهشت 1399

اگر شما چیزی مانند من و شما صرف ساعت روز fantasizing در مورد زندگی در یک خانه با یک آشپزخانه به ارزش یک Nancy Meyers فیلم. شما می دانید, نورد, شکلات, شیرینی های رولتی مثل شما مریل استریپ در "این پیچیده" خود را به خوبی floured بی آشپزخانه جزیره و یا شلاق تا اواخر شب پنکیک در خود را بزرگ Hamptons خانه مثل شما دایان کیتون در "something's Gotta Give".

نیز وجود دارد یک دلیل همه آشپزخانه ها (و خانه ها به طور کلی) در فیلم آنقدر روشن و باز و جادار—آنها نگاه دقیقا مانند زندگی واقعی ، چگونه من می دانم ؟ نانسی خودش به اشتراک گذاشته یک عکس از خود cookspace در Instagram و... من هنوز مصرف آن در بیایید می گویند که.

به طور طبیعی او خواستار آن را "مقر" در عنوان. آشپزخانه قلب خانه و با یکی مثل این, آن را سخت به تصور کنید با صرف وقت و در هر اتاق. به هر حال بر روی فیل در (سفید روح) اتاق: دو (2) سلیمان. دو!!!! من یک آشپزخانه که بیشتر شبیه به یک تمبر پستی با یک یخچال کوچک; او بی پایان مبارزه فضایی برای نشستن, خوردن, شاخص های پخت و پز و بعدی خود را برنامه ریزی رام-com (لطفا خواهش میکنم). آن را صادقانه بهتر از هر چیزی من تا کنون دیده ام در یک Meyers فیلم که شامل نیک پارکر نپا آشپزخانه در "پدر و مادر دام". تصور کنید که چگونه بسیاری از خمیر ترش قرص یا موز نان شما می توانید در آن همه چیز!

فراتر از آن است که او دارای یک ترکیب ساده و کلاسیک سفید شاکر-سبک کابینت و کابینت با در شیشه ای مات پانل یک marbled backsplash قابل توجه نور سفید لامپ (این شبیه یکی از Crate & Barrel بیشتر احساس مدرن) دو (!) کوره و charmingly گاه به گاه تاریک صندلی ترکه یا چوب کوتاه—اگر مدفوع در جزیره شماره یک نیست سبک خود را—در میان بسیاری از چیزهای دیگر. این همه بسیار راحت احساس با راحت واسوده داش مدرن به سبک کشور است.

آن را فقط به عنوان سخت به انتخاب مورد علاقه و جزئیات آن را به عنوان به انتخاب مورد علاقه Nancy Meyers فیلم; مجموع فوق العاده تلفیقی از قطعات آن. و فقط در صورت وجود هر گونه شک او تایید کرد در یک Instagram نظر است که این زرق و برق دار فضایی بود که در واقع الهام بخش برای آشپزخانه در "something's Gotta Give". اگر تنها هنر تقلید زندگی همیشه می تواند این زیبا است.

در اینجا امید نانسی را صرف قرنطینه های عکس های بیشتر از خانه زیبا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب