بمبئی لغو مجوز برای مشروب مغازه ها برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد

جمعیت زیادی جمع شده بودند خارج مشروب مغازه در بمبئی و سایر نقاط کشور.برجستهمشروب مغازه نمی خواهد اجازه می دهد

توسط ELEMENTORSITE در 17 اردیبهشت 1399

جمعیت زیادی جمع شده بودند خارج مشروب مغازه در بمبئی و سایر نقاط کشور.

برجسته

  • مشروب مغازه نمی خواهد اجازه می دهد برای باز کردن از چهارشنبه در بمبئی
  • جمعیت زیادی ساخته شده فاصله فیزیکی دشوار است: مقامات مدنی
  • باتوم پلیس به اتهام افرادی که رفتند به مشروب مغازه ها در روز دوشنبه
بمبئی:

مشروب مغازه ها اجازه داده نخواهد شد برای باز کردن از چهارشنبه در بمبئی مدنی مقامات گفتند که جمعیت زیادی ساخته شده است آن را دشوار برای به اجرا درآوردن جسمی فاصله در دو روز اول پس از چندین تسهیلات اعلام شد و در میان کشور COVID-19 مستند.

باتوم پلیس به اتهام صدها نفر از مردم که تا به حال flocked به مشروب مغازه ها در سراسر کشور زمانی که آنها باز در روز دوشنبه برای اولین بار در یک مبهوت خروج از بزرگترین مستند است که برای اجرا تا زمانی که ممکن است 17.

با موارد ادامه به افزایش در بمبئی به Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) در روز سه شنبه تصمیم به کاهش محدودیت ها از جمله مجوز به بازگشایی مغازه مشروب و اعلام کرد تنها خدمات ضروری در دسترس خواهد بود از شنبه.

در دستور صادر شده در شب BMC گفت: تنها مواد غذایی و دارو مغازه ها اجازه خواهد داشت برای باز باقی می ماند در این شهرستان از مه 6.

این تسهیلات داده شده توسط ماهاراشترا دولت به اجرای برخی از خدمات غیر ضروری و مغازه خارج هستند و آن را گفت.

سفارش BMC ابراز نگرانی می کند که اجازه می دهد برخی از خدمات غیر ضروری ممکن است منجر به بدتر شدن coronavirus وضعیت در بمبئی.

BMC گفت: مشاهده شده است که تعداد موارد مثبت در بمبئی رو به افزایش بوده است و روند رو به پایین است و در عین حال به مجموعه.

مقامات دولتی می گویند که این مستند تا به حال کمک به جلوگیری از افزایش عفونت است که می تواند به ضعف خدمات پزشکی.

اما با وجود این اقدامات بمبئی گزارش شده بیشترین تعداد coronavirus موارد در کشور در حدود 10000 - تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از دهلی نو است.

BMC ابراز ترس است که مزایای استفاده از این مستند را از دست داده بود با توجه به تجمع مردم در اعداد بزرگ است.

تجمع جمعیت در اعداد بزرگ بدون زیر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای خواهد بود مخل به کنترل گسترش ویروس آن را گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب