بمبئی محدود جنبش مردم در نزدیکی سواحل بیش از گردباد Nisarga

Mumbai Restricts Movement Of People Near Coast Over Cyclone Nisarga

طوفان Nisarga است که پیش بینی ریزش زمین در ساحل, Maharashtra در روز چهارشنبه بعد از ظهر

بمبئی:

هیچ کس مجاز به بیرون آمدن در اماکن عمومی مانند سواحل پارک ها و تفرجگاهها در امتداد خط ساحلی بمبئی به عنوان طوفان Nisarga است که پیش بینی ریزش زمین در اطراف ظهر روز چهارشنبه پلیس گفت: در اواخر شب سفارش.

ماهاراشترا گجرات دامان و دیو و Dadra and Nagar Haveli قرار داده شده است در هشدار به عنوان برخی از قطعات این دو کشور و سرزمین های اتحادیه سقوط در مسیر گردباد توسعه یافته است که بیش از یک منطقه کم فشار بر روی دریای عرب است.

این ممنوعیت از شنبه صبح تا بعد ظهر به پلیس گفت: در جهت هر کسی گرفتار نقض ممنوعیت روبرو خواهد شد اقدام جنایی.

مقامات هستند نه ترک هر چیزی را به شانس به عنوان ماهاراشترا نیز دست و پنجه نرم با کمترین تعداد از coronavirus موارد در هند. دولت در تلاش است برای مقابله با یک سبب شیوع بهداشت و درمان زیرساخت ها است.

هر گونه آسیب چپ در پی طوفان اضافه خواهد شد بیشتر و استرس می تواند پیچیده تر از مبارزه با COVID-19.

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray در یک سخنرانی تلویزیونی خطاب به خواسته مردم بمبئی به “ماندن در خانه” برای دو روز. او از آنها خواست آماده شود تا در صورت امکان قطع برق به عنوان بادهای قوی شهر رسید. شارژ خود را تبادل نظر و در صورت امکان نگه داشتن چراغ اضطراری دستی, او گفت:.

“گردباد می تواند شدید تر از آنهایی که دولت مواجه شده است و تا به حال… فردا و روز بعد بسیار مهم در مناطق ساحلی… فعالیت های که تا به حال از سر گرفت (به عنوان بخشی از کاهش مستند) نگه داشته شود بسته وجود دارد برای دو روز آینده مردم باید هوشیار باقی می ماند” آقای Thackeray گفت.

طوفان Nisarga اولین بار است که چنین طوفان به تهدید بمبئی در بیش از یک قرن است. هند اداره هواشناسی گفت: طوفان Nisarga است به احتمال زیاد به شدت به یک “شدید سیکلون طوفان” با بارش باران و وزش باد با سرعت 110 کیلومتر در ساعت به زودی.

بیش از 10 ، 000 نفر از جمله برخی از coronavirus بیماران منتقل شده اند به مکان های امن تر.

نخست وزیر نارندرا مودی خطاب به آقای Thackeray ارشد وزیر گجرات مدیر دامان و دیو و رسمی از Dadra and Nagar Haveli و مطمئن باشید آنها این مرکز را پشتیبانی می کند.

ملی در واکنش به این فاجعه زور یا NDRF مستقر شده 40 تیم در ماهاراشترا گجرات و دو اتحادیه سرزمین. ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی و گارد ساحلی نیز در حالت آماده به کار را کمک کند که به نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>