بمبئی در هشدار به Nisarga شهر 1 طوفان در بیش از یک قرن نزدیک

Nisarga است که به احتمال بسیار زیاد به شدت به یک سیکلون طوفان در طول 12 ساعت بعد.

بمبئی:

طوفان گرمسیری “Nisarga” است که رهبری به سمت سواحل در ماهاراشترا و گجرات است به احتمال زیاد به شدت به یک گردباد در شش ساعت است و انتظار می رود به ایجاد یک ریزش زمین نزدیک به بمبئی فردا. این خواهد بود که برای اولین بار سیکلون طوفان به تاثیر هند سرمایه مالی که به سیستم وارد شده بیش از 41,000 coronavirus موارد تا کنون در بیش از یک قرن است.

ممکن است شدت بیشتر به یک “شدید طوفان بهداشت حرفه ای” در 24 ساعت آینده به هند و هواشناسی بخش و یا آی گفت: این صبح است. بمبئی و همسایه منطقه قرار داده شده اند کرده است.

“افسردگی بیش از eastcentral دریای عرب منتقل شمال با سرعت 11 kmph در گذشته ساعت 06 شدت به یک افسردگی عمیق و دراز محور در 0530 ساعت IST از امروز در 02 ژوئن 2020 بیش از Eastcentral دریای عرب در نزدیکی عرض جغرافیایی 15.0 N و طول جغرافیایی 71.2 E حدود 280 کیلومتری غرب-جنوب غربی Panjim (گوا), 490 کیلومتری جنوب-جنوب غربی بمبئی (Maharashtra) و 710 کیلومتری جنوب-جنوب غربی سورات (گجرات) و” آی گفت: این صبح است.

“آن است که به احتمال بسیار زیاد به شدت به یک سیکلون طوفان در طول 12 ساعت بعد و بیشتر به یک شديد و طوفان بهداشت حرفه ای در طول پس از آن 12 ساعت است. آن است که به احتمال بسیار زیاد به حرکت و نزدیک به شمال در آینده 06 دقیقه و کج شمالی-northeastwards پس از آن و عبور از شمال ماهاراشترا و مجاور جنوب گجرات ساحل بین Harihareshwar (Raigad, Maharashtra) و دامان در طول بعدازظهر 03 خرداد” بیانیه بیشتر بخوانید.

روز دوشنبه اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه صحبت کرد و به ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray از طریق ویدئو کنفرانس و بررسی دولت در, آمادگی رئیس دفتر وزیر گفت.

بیش از 30 تیم ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) مستقر شده اند و در هر دو ایالات متحده. یک تیم از NDRF شامل حدود 45 پرسنل.

“گجرات خواسته است برای پنج تیم بیشتر است. توسط این شب 15 NDRF تیم خواهد بود مستقر در گجرات و دو در حالت آماده به کار. ده تیم مستقر در ماهاراشترا و شش تیم در حالت آماده به کار. روند تخلیه و آگاهی رانندگی آغاز شده است,”NDRF مدیر کل S N Pradhan امروز گفت.

“Nisarga یک طوفان شدید و ما در انتظار یک باد با سرعت 90-100 kmph که من فکر می کنم مذاکره است. هنوز هم به عنوان یک اقدام احتیاطی ما در حال رفتن به شروع به تخلیه مردم از مناطق ساحلی این دو کشور (ماهاراشترا و گجرات),” او گفت: دیروز.

طوفان موج – به عنوان بالا به عنوان دو متر بالاتر از باد و جزر و مد را سیل زده کم ارتفاع مناطق ساحلی بمبئی خان و Raigad مناطق طی ریزش زمین, آب و هوا وزارت گفته است.

ماهیگیران خواسته شده است تا دوباره از دریا و منطقه مربوطه جمع خواسته شده است برای اطمینان از وجود دارد بدون از دست دادن زندگی یک stame از ماهاراشترا رئیس دفتر وزیر گفت. بیمارستان که نیست درمان coronavirus بیماران در دسترس خواهد بود برای کسانی که نیاز به کمک های پزشکی به آن اضافه شده است.

طوفان ممکن است باعث خسارت عمده به کاهگلی خانه های کلبه های برق و خطوط ارتباطی و ساحلی محصولات آب و وزارت گفته است.

مراحل گرفته شده برای اطمینان از وجود اختلال در تامین برق در زمانی که دولت مبارزه با کروناویروس بحران و هزاران نفر از بیماران تحت درمان در بیمارستان های مختلف این NDRF روز دوشنبه گفت:.

طوفان گرمسیری است که انتظار می رود به ایجاد یک ریزش زمین در بمبئی روز پس از طوفان Amphan کشته شدن 99 نفر در بنگال و تحت تاثیر قرار lakhs از مردم است. “مردم این کشورها نشان داده اند که قابل توجه و شجاعت” نارندرا نخست وزیر گفت: در طول ماهانه آدرس رادیو “Mann Ki Baat” اضافه کردن “هند می ایستد با اوریسا و بنگال غربی”.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>