بیشترین نوسان دولت رای دهندگان حمایت از گسترش $600 هفتگی بیکاری CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش می یابد

خواندن افسر پلیس Bucklin کمک می کند تا به دست جعبه MREs. در شهرستان نور وزارتخانه در خیابان صنوبر در خواندن بع

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399

خواندن افسر پلیس Bucklin کمک می کند تا به دست جعبه MREs. در شهرستان نور وزارتخانه در خیابان صنوبر در خواندن بعد از ظهر شنبه, آوریل 2 سال 2020 که در آن یک گروه بزرگ بیرون آمد برای توزیع مواد غذایی توسط یکی Luv طول coronavirus / COVID-19 شیوع.

بن شتابزده | MediaNews گروه | خواندن عقاب via Getty Images

به عنوان کنگره بحث چگونه برای شکل دادن به مرحله بعدی coronavirus امداد اکثر رای دهندگان در شش نوسان متحده می خواهید قانونگذاران به ادامه کمک های که رو آمریکایی ها از طریق مراحل اولیه بحران اقتصادی با توجه به جدید CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش.

نظرسنجی منتشر شد یکشنبه بررسی احتمال زیاد رای دهندگان در ایالت آریزونا در فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین. این کشورها در میان دیگران تعیین خواهد کرد که آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند شکست خود را دموکراتیک چلنجر جو بایدن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری و اینکه آیا جمهوری خواهان کنترل مجلس سنا.

اکثریت یا 62 درصد از رای دهندگان در این کشورها حمایت از گسترش 600 $در هر هفته افزایش فدرال بیمه بیکاری نظرسنجی ها یافت می شود. تنها 36 درصد در مخالفت با ادامه بهره مند است که ایالات متحده متوقف شد پرداخت هفته گذشته است.

این بررسی نشان داد حمایت گسترده در نوسان متحده برای سایر مخارج محرک اقدامات به عنوان به خوبی. چهار-در-پنج پاسخ دهندگان گفته اند که بازگشت یکی دیگر از پرداخت مستقیم به 1200 $برای مردم ساخت کمتر از $99,000. تنها 18 درصد نیز دور دیگری از چک.

ضمن اینکه 68 درصد از رای دهندگان پشتیبانی برای کمک به دولت های ایالتی و محلی در مواجهه با کمبود بودجه با توجه به همه گیر در مقابل 28% که در مخالفت با کمک های نظرسنجی ها یافت می شود. تنها 32 درصد از پاسخ دهندگان به عقب دادن شرکت های ایمنی از دعاوی مربوط به Covid-19 در حالی که 58 درصد مخالف چنین حمایت با توجه به بررسی.

این نظرسنجی مورد بررسی 2,565 به احتمال زیاد رای دهندگان در شش کشور از روز جمعه تا یکشنبه. آن را به یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 1.9 درصد است.

به کنگره می یابد خود را تقسیم بر سر چه مقدار پول برای خرج کردن به سعی کنید به مبارزه با سلامت و بحران اقتصادی ایجاد شده توسط coronavirus این نظرسنجی نشان می دهد که پشتیبانی قوی برای بیشتر فدرال ریزرو. از بیمه بیکاری, فرمت, کمک برای دولت و شهرداری ها و مسئولیت shield برای کسب و کار و پزشکان در میان thorniest مسائل مقامات نیاز به حل و فصل در حال انجام مذاکرات بین جمهوری خواهان و دموکرات ها.

مذاکره کنندگان امیدوارم که به سادگی یک بیماری همه گیر کمک لایحه است که می تواند عبور هر دو حزب جمهوری خواه برگزار شد سنا و دموکراتیک-کنترل خانه. ایران با پرده برداری از آن باز ارائه در روز دوشنبه. مذاکرات پس از آن آغاز شده بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره دموکرات مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y.

خواه قانون خواهد اسلش اضافی فدرال بیکاری به 200 دلار در هر هفته در بالا از آنچه گیرندگان دریافت متحده از طریق سپتامبر. این امر پس از آن تغییر به 70 درصد جایگزینی یک فرد قبلی دستمزد.

ایران معتقد به 600 $در هر هفته سود مانع مردم از بازگشت به کار از آنجا که بسیاری از دریافت کنندگان پول بیشتری را در خانه از آنها در غیر این صورت می باید. دموکرات ها می خواهند به گسترش سود حداقل به سال آینده گفت: دولت نباید قطع درآمد در زمانی که حدود 30 میلیون نفر از مردم هنوز هم دریافت نوعی از بیمه بیکاری.

ایران با برنامه ریزی برای پرداخت های مستقیم تا حد زیادی آینه یک کنگره به تصویب رسید در ماه مارس به عنوان بخشی از $2 تریلیون نجات بسته است. آن را ارسال تا 1200 $به افراد و $2,400 به زوج هایی که کمتر از $198,000. آن را نیز ارائه 500 دلار در هر وابسته بدون در نظر گرفتن سن.

جمهوری خواه پیشنهاد خواهد نه تخصیص هر گونه کمک به دولت ها و شهرداری ها به جای دادن آنها انعطاف پذیری بیشتر در چگونه آنها صرف امداد پول تایید شده در اوایل این سال است. خانه دموکرات شامل حدود 1 تریلیون دلار در دولت های ایالتی و محلی کمک در لایحه آنها را تصویب کرده است.

علاوه بر آن خواستار مسئولیت برای حمایت از کسب و کار پزشکان و مدارس به جز موارد "غفلت ناخالص" یا "سوء رفتار عمدی" را به عنوان آنها سعی کنید به کار در طول بیماری همه گیر. دموکرات ها باید به طور کلی مخالف مصونیت قانونی برای شرکت های.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., به ارائه یک "خط قرمز" در بحث.

مذاکرات در حال حاضر گرفته شده است تلخ تر تن از مذاکرات که منجر به تسکین بسته در اوایل سال جاری در بخش, با توجه به این واقعیت است که انتخابات ریاست جمهوری و مجلس سنا در انتخابات بیش از سه ماه دور.

بایدن سرب باریک

در انتخابات ریاست جمهوری, مسابقه, معاون سابق بشار اسد منجر شود بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن منقبض شده است در سراسر نوسان متحده است. نظرسنجی جدید نشان می دهد بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن با 48 درصد به 45 درصد حاشیه در میان پاسخ دهندگان.

دو هفته پیش او تا به حال 49 درصد به 43 درصد لبه.

نظرسنجی منتشر شد چهار شنبه, می یابد, از نژادها در تمام شش کلید متحده:

  • آریزونا: بایدن 47 درصد تهمت 45%
  • فلوریدا: بایدن 48 درصد تهمت 45%
  • میشیگان: بایدن 46 درصد تهمت 42%
  • کارولینای شمالی: بایدن 49 درصد تهمت 46%
  • پنسیلوانیا: بایدن 48 درصد تهمت 46%
  • ویسکانسین: بایدن 48 درصد تهمت 43%

— گرافیک توسط CNBC جان, هاردکور, کون بزرگ

اشتراک CNBC در یوتیوب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب