بیشتر نیروهای فرستاده شده به مرز برای مقابله با چینی ساخت: منابع

هند-چین بست: هند متهم کرده است چین از یک جانبه تغییر خط کنترل واقعی.دهلی نو: هند تصمیم گرفته است برای افزایش ق

توسط ELEMENTORSITE در 6 تیر 1399
More Troops Sent To Border To Counter Chinese Build-up: Sources

هند-چین بست: هند متهم کرده است چین از یک جانبه تغییر خط کنترل واقعی.

دهلی نو:

هند تصمیم گرفته است برای افزایش قدرت خود را همراه 3,488-متر از خط کنترل واقعی (LAC) -- عملا مرز با چین-به عنوان پکن همچنان نیروهای نظامی ساخت در طرف دیگر.نه فقط ارتش هند و تبت پلیس مرزی نیز تحکیم آن پست با مردان و مواد.

تصمیم به induct بیشتر ITBP شرکت ها برای حمایت از ارتش گرفته شده بود روز شنبه پس از Lt General Paramjit سینگ مدیر کل عملیات نظامی و ITBP رئیس اس اس Deswal بازدید له.

"ما فرستاده شده برخی از سربازان به لاداخ قبل از حادثه و در حال حاضر ما در حال افزایش اعداد" یک مقام ارشد دولت گفت.

به گفته وی این تصمیم گرفته شد به جای یک شرکت به جای یک دسته برای کمک به ارتش در تمام گشت امتیاز. در یک دسته وجود دارد 30 jawans به طور معمول در حالی که یک شرکت دارای حدود 100 jawans.

گزارش از رسیدن به شورای امنیت ملی در عین حال نشان می دهد که وضعیت در سه نقطه اشتعال -- Galwan دره چشمه های آب گرم و Pangong Lake -- هنوز هم زمان با وجود مذاکرات بین دو طرف در روز دوشنبه.

هند می خواهد وضع موجود به ترمیم آن را به عنوان در 30 آوریل سال 2020 است. در مذاکرات در Moldo هر دو طرف ادعا نقطه خود را از مشاهده. منابع نشان می دهد که هر دو طرف می خواهند نازک شدن سربازان در گشت امتیاز 14 و 15 و 17 در Galwan و Gogra.

منابع می گویند گشت نقطه 14 (Galwan) گشت زنی نقطه 15 (Kongka لا) و گشت نقطه 17 (چشمه) ممکن است هفته مذاکرات فشرده.

تصاویر ماهواره ای نشان داده شده در NDTV دیروز نشان می دهد تازه ساز چینی در یک خاکریزی در نزدیکی گشت نقطه 14 در Galwan.

در گشت نقطه 15 همچنین آنها قرار داده اند تا چادر بزرگ شده اند و کمپینگ وجود دارد برای تقریبا یک ماه. در گشت نقطه 17 زیادی نیروهای بسیج انجام شده است از هر دو طرف.

طبق گزارش Pangong دریاچه, چینی, نیروهای منتقل شده اند تا "انگشت 4" -- نام داده شده به یکی از هشت صخره jutting از Sirijap محدوده-و آورده بود بیش از 120 دستگاه خودرو و ده قایق.

هند را متهم چین از یک جانبه تغییر خط کنترل واقعی.

"PLA آمد به درک نقطه از لاک و بنا سازه های عظیم وجود دارد بنابراین ما در حال حاضر بیشتر افزایش ما ظرفیت بیش از حد در نظر مردان و زیرساخت" ارشد بوروکرات گفت.

به گفته وی هند درگیر شدن چین هم از نظر نظامی و دیپلماتیک اما نیروهای روی زمین در حال آماده شدن برای مسافت های طولانی. "Dokalam در زمان 73 روز. این نیز ممکن است در حالی که طولانی تر و به همین دلیل بیشتر سربازان در حال ارسال وجود دارد," او اضافه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب