بیش از نیمی از کسب و کارهای کوچک به دنبال به PPP بودجه ببخشند بررسی می گوید:

در حالی که دولت کمک های اولیه طرح مانند چک حمایت برنامه کمک های کوچک, کسب و کار, ناکامی در حال نصب بر خیابان اصلی با توجه به عدم راهنمایی از مدیریت کسب و کار کوچک در بخشش وام و نحوه استفاده از بودجه مناسب برای جلوگیری از بودن در قلاب برای بازپرداخت یک بررسی جدید نشان می دهد.

به عنوان Covid-19 pandemic همچنان به سر و صدا اقتصاد تقریبا تمام کسب و کارهای کوچک هستند که منفی نهفته از دستور تعطیلی به اخراج و از دست فروش. فدراسیون ملی کسب و کار مستقل گزارش می دهد که 80 درصد از صاحبان کسب و کار کوچک مورد بررسی کاربردی برای PPP وام و از کسانی استفاده شود که 90% دریافت کمک های مالی.

بیشتر در حال حرکت به جلو با استفاده از بودجه به عنوان وجود دارد 8-هفته پنجره به صرف پول در زمان پرداخت با 75 درصد را به خود اختصاص داده حقوق و دستمزد و 25 درصد به هزینه های دیگر مانند اجاره و آب و برق به منظور ببخشند با توجه به بررسی های که داده های جمع آوری شده در مارس 18 از 685 صاحبان کسب و کار.

بیش از نیمی از صاحبان کسب و کار انتظار می رود تمام هزینه ها را ببخشند و دیگر 27 درصد می گویند آنها انتظار دارند سه چهارم از وام به بخشیده شود تحت دستورالعمل های جاری به درک. تعداد بسیار کمی از این می خواهید به نوبه خود به یک وام کم بهره.

وام گیرندگان گزارش مورد نیاز را به چالش و یا مطابق با و یا برای دیدار به منظور واجد شرایط برای وام حداکثر بخشش. تقریبا نیمی از آنها می گویند با استفاده از این وام در 8 هفته پنجره است تا حدودی و یا بسیار دشوار است و همین مقدار برای پیدا کردن آن بسیار یا تا حدودی دشوار است برای گرفتن کارمند سرشماری بازگشت به سطح قبل از بحران.

SBA و وزارت خزانه داری منتشر بخشش برنامه هفته گذشته برای وام گیرندگان و وعده راهنمایی بیشتر شد و در آینده در بخشش برای هر دو وام گیرندگان و وام دهندگان.

منابع مالی در دسترس و در فاز دو از PPP برنامه به طول انجامید بسیار طولانی تر در فاز یک با بیش از 100 میلیارد دلار در بودجه هنوز چپ تخصیص نیافته و تا کنون از $310 میلیارد بودجه کلاه چند هفته به این برنامه است. بودجه زد فقط در دو هفته طول یک دور به عنوان وام به طور متوسط اندازه بسیار بالاتر بود در حدود $200,000 در مقایسه با فقط حدود $70 ، 000 در دور دو.

“صاحبان سوالی در مورد نحوه صرف بودجه و آنچه که آنها می توانند صرف وام به عنوان بسیاری از ضوابط و شرایط گسترده و معلوم نیست که اعمال خاص عملیات کسب و کار. نزدیک به سه چهارم از کسب و کار کوچک وام پیدا کردن ضوابط و شرایط PPP وام دشوار است به درک با 22% پیدا کردن آنها را بسیار دشوار می باشد”.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin را نشانه باز بودن به پتانسیل تغییرات در برنامه برای سهولت در برخی از خیابان اصلی نگرانی.

رهبران از صنعت رستوران از جمله خوزه Cil مدیر عامل شرکت برگر کینگ شرکت مادر رستوران مارک های بین المللی همراه با Panera مدیر عامل Niren Chaudhary; کارآفرین Tilman Fertitta; و ماروین Irby موقت مدیر عامل شرکت ملی رستوران تمام ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید دوشنبه, فشار برای تغییرات به برنامه از جمله 8 هفته پنجره به استفاده از بودجه.

بین المللی حق رای انجمن نیز تحت فشار قرار دادند برای تغییرات برنامه به تازگی منتشر شده حق رای دادن بازگشایی طرح است که نشان می دهد با افزایش حداکثر PPP وام به هشت ماه از تحت پوشش هزینه های تغییر 75/25 نسبت حقوق و دستمزد به هزینه های دیگر به یک 50/50 تقسیم و گسترش پوشش دوره برای بخشش وام به Dec. 31 نه هشت هفته از پرداخت.

“تاریخ جاری از 30 ژوئن است نه واقع بینانه بر اساس پناهگاه در محل سفارشات پیش بینی بازگشت تقاضا و عملیات کسب و کار” گروه گفت.

خیابان اصلی طرفداران مشتاق دیدن قانونگذاران حرکت پیش رو با تغییرات پیشنهادی که مجلس نمایندگان رای در چک حفاظت انعطاف پذیری قانون هفته آینده که باعث می شود ترفند به PPP از جمله گسترش پوشش-دوره پنجره از هشت هفته و تقسیم بر آنچه در بودجه استفاده می شود. تغییرات پیشنهادی باید از حمایت هر دو حزب و می تواند در تشویق بیشتر صاحبان کسب و کار به درخواست برای کمک.

“بدون شک این تغییرات کلیدی را در برنامه کار به طور موثر تر برای کسب و کارهای کوچک و کارکنان خود را. این تغییرات همچنین چین با شرایط زمین” گفت: کارن Kerrigan, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت های کوچک کسب و کار و کارآفرینی شورای.

“PPP نیاز به ساختار انعطاف پذیری بیشتر در این مرحله داده می شود بسیار متفاوت stay-at-home و خاموش کردن سفارشات در ایالات متحده و برنامه های مختلف و مراحل برای reopenings که درایو تقاضا,” او گفت:. “یک اندازه متناسب با همه PPP برنامه کار نمی کند — همه چیز تغییر کرده فوق العاده از طراحی این برنامه در اوایل تا اواسط ماه مارس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im