بیشتر Coronavirus آزمایشات مورد نیاز در بالا آمیت شاه می گوید یوگی Adityanath

دهلی وزیر Arvind Kejriwal شد حاضر در جلسه (فایل)دهلی نو: اتحادیه خانه وزیر Amit Shah برگزار شد دیدار امروز به

توسط ELEMENTORSITE در 12 تیر 1399

دهلی وزیر Arvind Kejriwal شد حاضر در جلسه (فایل)

دهلی نو:

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah برگزار شد دیدار امروز به بررسی coronavirus وضعیت در منطقه سرمایه ملی -- متشکل از دهلی نو و قطعات هاریانا و اوتار پرادش -- که در آن وی تاکید کرد در بیشتر تست و اوایل بستری شدن در بیمارستان به منظور کاهش میزان مرگ و میر. نظرات خود را کارگردانی شد به خصوص در اوتار پرادش رئیس جدید یوگی Adityanath که در مواجهه با سوال در مورد نرخ پایین تست در دولت خود را.

در میان سه کشور تست نرخ پایین در اوتار پرادش و در جلسه وجود دارد, سوال در مورد چرا Gautam Budh نگر بود و تنها انجام 72 و Gaziabad 78 آزمون در هر میلیون نفر است.

در مقایسه دهلی نو در حال انجام تست 679 میلیون و گورگان 482.

یوگی Adityanath مطمئن باشید صفحه اصلی وزیر که او در حال حاضر دستورالعمل داده شده به سطح شیب دار تا تست در میان معرض خطر کارگران که شامل کالسکه رانندگان و سبزی فروشندگان.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal شد حاضر در جلسه همراه با اتحادیه های وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan. اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath و هاریانا را ML خطار پیوست از طریق ویدئو کنفرانس.

آقای شاه گفت: ramping تا آزمون با سریع آنتی ژن تست کیت کمک خواهد کرد که در کاهش انتقال عفونت نرخ زیر 10 درصد به عنوان پیشنهاد شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

مقامات همچنین خواسته شد برای پایین آوردن میزان مرگ و میر در شورای ملی مقاومت منطقه است که علاوه بر دهلی نو شامل هشت ولسوالی در دو کشور. مناطق در هاریانا در حال Rohtak ژججر, سونیپات Gurgaon و فریدآباد. آنهایی که در اوتار پرادش شامل Gautam Budh نگر Ghaziabad و Baghpat.

"زمانی که تاریخ نوشته شده است مردم نمی خواهد به یاد داشته باشید که چگونه بسیاری از بهبود. آنها را به یاد داشته باشید که چگونه بسیاری از مردم در طول درگذشت این بیماری همه گیر" آقای شاه گفته مقامات.

مقامات گفت: 3,020 که مردم در شورای ملی مقاومت منطقه است. از این 91 درصد از دهلی نو 4.5 درصد از گورگان و فریدآباد و 4.5 در مناطق باقی مانده. آقای شاه خواسته مقامات برای کاهش مرگ و میر زیر 1 درصد است.

شورای ملی مقاومت که دارای جمعیت حدود 4 کرور منجر به یک تکه از این کشور 6 لاخ-plus coronavirus آمار و ارقام. به عنوان بسیاری به عنوان 1.02 لاخ مردم باید آزمایش مثبت در این زمینه از آنها 71,000 بیماران بهبود یافته اند و 31,000 هنوز تحت درمان, مقامات گفت. دهلی نو در انتخابات گفت: مشارکت 85 درصد موارد در این منطقه است.

آقای شاه صحبت از نیاز به نقشه شیوع کروناویروس در شورای ملی مقاومت از طریق استفاده گسترده از Aarogya Setu و Itihaas برنامه دولت گفت: پس از این نشست است.

از نظر درمان coronavirus, Uttar Pradesh و هاریانا می توانید انجام مشاوره پزشکی از راه دور با دهلی premier همه-هند موسسه علوم پزشکی که از طریق آن بیماران می توانند دریافت مشاوره از کارشناسان دولت گفت.

"خانه وزیر نیز خواسته مقامات برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات را به بهترین شیوه می توان اتخاذ شده توسط هر کس به غلبه بر این ویروس کشنده" گفت: یک افسر ارشد که در جلسه حضور داشتند. آقای شاه او گفت: "خواسته است مقامات به کار در اطراف به طوری که رای مثبت در هسته شورای ملی مقاومت منطقه آورده می شود می تواند به 10.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن