مدرن را COVID واکسن می تواند آماده برای استفاده تا پایان سال: ما

مدرن اعلام کرده است که شروع یک 30,000-موضوع آزمایشی برای نشان دادن این واکسن بی خطر استمدرن Inc و Pfizer Inc ر

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399
Moderna, Pfizer Start Decisive Covid Vaccine Trials, Eye Year-End Launches

مدرن اعلام کرده است که شروع یک 30,000-موضوع آزمایشی برای نشان دادن این واکسن بی خطر است

مدرن Inc و Pfizer Inc راه اندازی دو 30,000-موضوع محاکمه COVID-19 واکسن است که می تواند به روشن راه را برای تصویب قانونی و استفاده گسترده تا پایان سال جاری این شرکت گفت: در روز دوشنبه.

محاکمه هر دو اعلام کرد در روز دوشنبه برای اولین بار در اواخر مرحله مطالعات پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش به سرعت توسعه اقدامات در برابر رمان coronavirus اضافه کرد به این امید که یک واکسن موثر خواهد کمک به پایان دادن به این بیماری همه گیر.

مدرن سهام افزایش 9 درصد. فایزر سهام افزایش یافت 1.6% در afterhours تجارت و شریک زندگی خود را BioNTech که توسعه واکسن رز 4.2%.

هر دو واکسن نامزدهای تکیه بر فن آوری های جدید است که اجازه می دهد تا برای سریع تر توسعه و تولید از سنتی واکسن روش های تولید نمی کند ولی باید گسترده ای ضبط آهنگ است.

به اصطلاح mRNA یا مصنوعی messenger RNA (mRNA) می آموزد سیستم ایمنی بدن به تشخیص و خنثی کردن coronavirus با تقلید از سطح آن.

مدرن است که هرگز به ارمغان آورد یک واکسن به بازار دریافت کرده است نزدیک به 1 میلیارد دلار از دولت آمریکا است که کمک به پشتوانه چندین واکسن نامزدها تحت عملیات خود در پیچ و تاب سرعت برنامه.

فایزر به یک توافق برای فروش واکسن برای 50 میلیون نفر به دولت آمریکا برای حدود 2 میلیارد دلار اگر واکسن موثر است.

بیش از 150 coronavirus واکسن داوطلبان در مراحل مختلف توسعه با برخی از دو ده چشم انداز در حال حاضر انجام تست انسان.

جانسون و جانسون در حال راه اندازی بالینی در ایالات متحده این هفته می تواند شروع یک بزرگتر در اواخر مرحله آزمایشی در اوایل سپتامبر. انگلیسی, داروسازی AstraZeneca Plc گفت آن آغاز خواهد شد در مقیاس بزرگ ما محاکمه این تابستان از آن واکسن در حال توسعه با دانشگاه آکسفورد محققان.

"داشتن یک محیط امن و موثر واکسن توزیع شده تا پایان سال 2020 یک کشش هدف اما این هدف حق برای مردم آمریکا" موسسه ملی بهداشت (NIH) مدیر فرانسیس کالینز گفت: در یک اطلاعیه اعلام شروع Moderna بزرگ فاز سوم.

تولید کنندگان ramping تا تولید در حالی که آزمایش در جریان است به منظور پاسخ به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به ویروس است که هنوز هم به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است. COVID-19 تن کشته و نزدیک به 650,000 مردم در سراسر جهان و ضرب و شتم اقتصاد.

مدرن می توانست ده ها میلیون دوز آماده هنگامی که و اگر این واکسن تلقی امن و موثر کالینز به خبرنگاران گفت: در یک تماس.

فایزر گفت که اگر دادگاه موفق شد آن را می تواند به دنبال تصویب قانونی به عنوان به زودی به عنوان ماه اکتبر و عرضه واکسن برای 50 میلیون نفر در دو دوز هر, در پایان سال است.

فایزر با هدف حدود 1.3 میلیارد دز تا پایان سال 2021 و مدرن با هدف 500 میلیون تا 1 میلیارد دوز در سال آغاز 2021, مدرن, مدیر اجرایی استفان Bancel گفت: در تماس است.

اواخر مرحله آزمایش های طراحی شده برای ارزیابی ایمنی واکسن و تعیین اگر آنها می تواند به جلوگیری از علامتی COVID-19.

Anthony Fauci بالا ما بیماری های عفونی گفت: یک بازخوانی از مدرن دادگاه می تواند در ماه نوامبر و یا حتی پیش از آن. Fauci گفت که او "به خصوص نگران" در مورد واکسن ایمنی بعد از دیدن داده های از قبل کوچکتر محاکمه. او همچنین گفت که او در جریان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد محاکمه دفتر بیضی در روز دوشنبه.

به عنوان شرکت های دیگر آماده واکسن های COVID-19 پیشگیری از شبکه یک دولت ایالات متحده-بودجه برنامه تشکیل شده توسط NIH گفت: این طرح به رول در مقیاس بزرگ در یک کارآزمایی بالینی یک COVID-19 کانديد واکسن با حداقل 30,000 شرکت کنندگان در هر ماه از طریق سقوط.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن