جالبترین Boho می یابد از کوچک/تجربه خنک

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در صورتی

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در صورتی که شما آن را از دست رفته ما کوچک/تجربه خنک ویژه 20 مهر-بر اساس اتاق های طراحی شده توسط برخی از طراحان مورد علاقه ما هر بسته بندی شده با ایده ها و محصولات به شما کمک کند خود را تبدیل فضای کوچک به یکی از جالبترین اطراف. زیر چک کردن مورد علاقه ما boho قطعه از کوچک و سرد است. به علاوه از دست ندهید برخی از ما دیگر علاقه پیدا می کند از جمله بهترین محصولات تحت $100 و بهترین فرش از همه سبک ها.

اگر شما سرمایه گذاری در مبلمان شما به احتمال زیاد می خواهید به خرید چیزی است که در گذشته و نگاه خوب برای دهه های آینده است. جنیفر کارتر از استودیو Envie ایجاد مدرن ترکه اتاق نشان می دهد که به خوبی ساخته شده قطعات می تواند هنوز هم مدرن است. این تخت از سرنا & لیلی کاملا متناسب با این لایحه. معاصر را در یک لویی چهاردهم, تخت, ویژگی های آن دست بافته شده از حصیر برای خلاق یک-boho قطعه ای است که برگزار خواهد شد به سال استفاده و مناسب این سبک از هر اتاق.

خرید: بندر عصا, تخت, $2298 $1838.40 برای ملکه از سرنا & لیلی

اگر الگوهای جسورانه چیزی که شما را دوست دارم جسیکا Brigham را حداکثری Boho اتاق. این جفت لرز طبیعی vibes با رنگ های روشن و punchy الگوها برای ایجاد آرامش "بیشتر و بیشتر" زیبایی شناسی. آماده به آن را امتحان کنید در خانه خود? سعی کنید این چوب در زمینه از تعقیب کاغذ. روشن-سبز رنگ و برگ های بزرگ را با صدای بلند اهل تفریح و بازی, بیانیه قرار می دهد که کسانی, طبیعی, boho عناصر جلو و مرکز.

خرید: کف دست Wallpaper 40 دلار از تعقیب کاغذ

Ambaji صنایع دستی منبت استخوان کاکل آینه

اگر شما از طرفداران از محصولات است که شما عشق این ساز ساخته شده فضای طراحی شده توسط Shavonda گاردنر. آن را در اطراف محور دست ساز قطعات و صنعتگران که آنها را به طوری که شما پیدا کردن مقدار زیادی از سرد یکی-از-یک-نوع قطعات در اتاق مثل این دست ساز آینه از آمازون دست ساز. قطعات استخوان را به دقت حک و منبت کاری به قاب چوبی برای ایجاد این ظریف غیرمتعارف الگوی ترک شما را با یک ویژه قطعه بی انتها که شما نگاه خیره کننده در هر اتاق.

خرید: Ambaji صنایع دستی منبت استخوان کاکل آینه $550 از آمازون

طبیعی طول می کشد در معنای جدید در Danielle Blundell جدید فضای طبیعی است. او اجازه می دهد تا مواد طبیعی و بافت درخشش در برابر ساده, تسکین دهنده, رنگ, و در نتیجه بسیار boho-دیدار-پرنیان مدرن. این در اواسط قرن میز دم دستی است که: مرجان صورتی خاکستر چوب قاب مش بافته شده با عصا به پایان می رسد به تن از بافت به اتاق.

خرید: عصا دم دستی $2600 $2080 از صنعت غرب

تاسک Doro توسط SF دختر توسط خلیج Skirted عثمانی

آماده ارائه به سمت تاریک? آنجلا کمربند را مودی اتاق پر از تیره خاکستری و سیاه پوستان که او را به فضای کوچک پیچیده احساس. اگر شما آماده برای رفتن در نگاه این جعبه مانند عثمانی به شما اجازه می دهد سعی کنید از طرح و رنگ. التقاطی سیاه الگوهای مجموعه برابر کردن پس زمینه سفید به شما یک پاپ از خارج از ضرب و شتم رنگ در حالی که هنوز نگه داشتن چیزهای کمی نور است.

خرید: Tusk Doro توسط SF دختر توسط خلیج Skirted عثمانی $315 از داخل

گرد قرمز مایل به قهوهای کف گلدان

تک رنگ نیست و خسته کننده اگر شما آن را درست انجام دهد و به صورت کلی کارتر انجام آن معنی درست آن را انجام می دهند روشن است. او روشن Monochromes اتاق باعث می شود رنگ زرد اصلی رویداد اگر چه او ترکیبی از آن را با چند مکمل pinks و پرتقال برای نگه داشتن یک رنگ تم از بودن بیش از حد. این دور دست پرتاب قرمز مایل به قهوهای کف گلدان از علم غرب حفظ تعادل رنگ در حالی که اضافه کردن یک لمس از boho سبک به فضای شاد و خشت کار می کند کاملا در کویر-باب روز ،

خرید: گرد قرمز مایل به قهوهای کف گلدان شروع در $99 $44.99 از علم غرب

آماده به هزاره صورتی به ارتفاعات جدید ؟ جفت آن را با پرتقال و زرد برای غروب آفتاب الهام گرفته از پالت. طراح میشل Lisac این اتاق به یک تسکین دهنده نقطه است که باعث می شود شما احساس می کنید مانند شما در تعطیلات با مقدار زیادی از رنگ های گرم و دور خورشید به شکل لهجه. این چکیده چاپ از ضرب باعث می شود مطمئن شوید که حتی دیوارها در-تم صورتی و قهوه ای زنگ نرم محافل و نجوم-به دنبال عناصر.

خرید: تعادل 2 چاپ شده توسط Francesca Iannaccone, شروع می شود در $24 از ضرب

آوردن فضای باز است هیلتون کارتر MO به همین دلیل است که فضای خود را با تعداد زیادی از خیلی سرحال گیاهان. و چه boho فضا ندارد یک طبقه بندی از سبز? این pilea گیاه است که خود مروج که به معنی mama Pilea رشد نوزاد کوچک Pileas در خاک اطراف آن که به معنی شما می توانید یک دسته از Pileas! بنابراین اگر شما می خواهید واقعا خارج از منزل در این حال رشد گیاه است آنچه شما نیاز دارید.

خرید: Pilea گیاه $29 از طوفان یا گرداب شدیدtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب