میچ مک کانل جلوه جمهوری خواه مجلس سنا coronavirus طرح امداد

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل صحبت می کند به مطبوعات پس از یک جمهوری خواه سیاست ناهار در کاپیتول هیل در واشنگتن

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل صحبت می کند به مطبوعات پس از یک جمهوری خواه سیاست ناهار در کاپیتول هیل در واشنگتن DC در 21 ژوئیه سال 2020 است.

اولیویه Douliery | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پرده برداری جمهوریخواه coronavirus طرح امداد روز دوشنبه به کنگره می خواهم برای پاسخ به یک بیماری همه گیر هنوز wreaking ویران در سراسر کشور است.

ایران برشمرد طرح خود را پس از متحده متوقف شد پرداخت به 600 $در هر هفته افزایش فدرال بیکاری و فدرال اخراج توقف منقضی شده است. سنا توافق رهبران بخواهید پیشنهاد خود را برای خدمت به عنوان یک نقطه شروع در مذاکرات با دموکرات ها در لایحه ای که می تواند با تصویب هر دو مجلس کنگره است.

مک کانل یک جمهوری خواه کنتاکی گفت: این قانون شامل امداد برای بیکاری آمریکایی دیگر پرداخت مستقیم به افراد از 1200 دلار بیشتر چک برنامه حفاظت از کسب و کار کوچک وام وجوه و مسئولیت حمایت از پزشکان و کسب و کار در میان سایر مقررات.

در حالی که سنا اوباما رهبر مشخص نیست چگونه این حزب خواهد ساخت بیکاری, به گزارش روز شنبه نشان داد این حزب با هدف تنظیم پیشرفته بیمه در 70 درصد از یک کارگر قبلی دستمزد و تعیین مبلغ در اضافی $200 در هر هفته در حالی که کشورهای کشف کردن که چگونه به پیاده سازی این سیاست جدید — یک سوم از آنچه افراد دریافت شده قبلا. متحده باید نگران توانایی خود را به سرعت کشف کردن یک تغییر سیاست به عنوان یک آمریکایی صبر در بیمه بیکاری.

جمهوری خواه کمیته صندلی تنظیم شد به پرده بخش عمده ای از این لایحه دوشنبه.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. برنامه ریزی برای دیدار با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع در 6 p. m. ET. در بیانیه ای در اوایل روز دوشنبه بلندگو به نام به شروع مذاکرات پس از آزادی از ایران با طرح.

"اگر جمهوری خواهان در مورد مراقبت از کار به خانواده ها این را نمی خواهد بلند. زمان در حال اجرا است. کنگره نمی تواند رفتن به خانه بدون یک توافق" پلوسی گفت: ارجاع قانونگذاران' برنامه ریزی اوت زنگ تفریح.

مک کانل در ترسیم پلان شنبه, خواست دموکرات ها برای رسیدن به یک توافق به سرعت.

"همه گیر تمام نشده است. اقتصادی درد تمام نشده است. بنابراین کنگره نمی تواند به پایان رسید, یا," او گفت:.

ایران امیدوار به انتشار یک بیماری همه گیر کمک برنامه هفته گذشته اما سناتورها و کاخ سفید در تلاش برای رسیدن به اجماع به عنوان Covid-19 موارد و افزایش مرگ و میر در سراسر کشور است. دموکرات ها که گذشت از 3 تریلیون طرح امداد در مه, نگاهی به تغییر بسیاری از مقررات در جمهوری باز ارائه.

در حال حاضر حدود 30 میلیون نفر از مردم هنوز هم دریافت نوعی از بیمه بیکاری صبر کنید تا ببینید که چگونه به سرعت کنگره را گسترش کمک — و این که آیا آن دیگر مزایای هنگامی که آن را ندارد. صحبت کردن مک کانل پس از پرده برداری از این طرح شومر گفت: گزارش جمهوریخواه بیکاری بهره مند پیشنهاد خواهد صدمه دیده بیکار آمریکایی قرعه کشی پول از اقتصاد و اثبات دلهره آور برای دولت ها برای پیاده سازی.

"جمهوری خواه پیشنهاد بیمه بیکاری به سادگی قرار داده است بیاستفاده," او گفت:.

جمهوری خواهان و دموکرات ها در تضاد هستند بیش از چگونه به بهترین بالابر آمریکایی اقتصاد و بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم آسیب دیده شیوع آمریکا شکست خورده است و به باشد. از بعد از ظهر دوشنبه در ایالات متحده گزارش شده بود بیش از 4.2 میلیون Covid-19 موارد و تقریبا 147,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده تا به حال نرخ بیکاری بالاتر از 11% در ماه ژوئن حتی پس از دو قوی ماه از سود کار خود را رانده متحده بازگشایی اقتصاد خود را. اما بسیاری از کشورها داشته اند را به مکث و یا عقب خود را راه اندازی مجدد برنامه در پاسخ به کروناویروس مورد خوشه.

کنگره در حال حاضر مورد تایید بیش از 2.5 تریلیون دلار در هزینه های این سال برای مبارزه با سلامت و بحران اقتصادی است.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب