مهاجران قطار به اجرا در ظرفیت کامل 3 متوقف می شود در کشور مقصد و

وسط صندلی بیش از حد خواهد شد اختصاص داده شده به مسافران در این قطار ویژه بر خلاف زودتر.دهلی نو: این قطار ویژه

توسط ELEMENTORSITE در 22 اردیبهشت 1399

وسط صندلی بیش از حد خواهد شد اختصاص داده شده به مسافران در این قطار ویژه بر خلاف زودتر.

دهلی نو:

این قطار ویژه مصرف lakhs از رشته کارگران مهاجر در بازگشت به خانه در طول coronavirus مستند را در حال حاضر اجرا در ظرفیت کامل راه آهن گفت: امروز. این "Shramik ویژه" قطار نیز باید سه توقف در مقصد دولت جدا از توقف نهایی در درخواست های ساخته شده توسط کشورهای راه آهن دولت است.

ظرفیت مسافر در هر قطار ویژه باید برابر با تعداد خواب اسکله در قطار راه آهن گفت.

وسط صندلی بیش از حد خواهد شد اختصاص داده شده به مسافران در این قطار ویژه بر خلاف زودتر.

این "Shramik ویژه" قطار باید 24 مربیان با ظرفیت حمل 72 مسافر در هر یک مربی است. در حال حاضر این قطار در حال اجرا با 54 مسافر در هر مربی با توجه به اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. تا کنون راه آهن هند است تقبل قایق از آب عبور بیش از 5 لاخ مسافران پس از آوریل 1.

"این راه آهن ظرفیت برای اجرای 300 قطار هر روز و ما می خواهیم برای به حداکثر رساندن آن است. ما می خواهم به انجام به عنوان بسیاری از مهاجران در خانه ممکن است بیش از چند روز آینده و به دادگاه تجدید نظر به متحده به ارسال مصوبات" یک مقام ارشد به نقل از به نقل از خبرگزاری PTI.

در اوایل راه آهن هند صادر کرده است مجموعه ای از دستورالعمل ها برای آن مناطق برای اجرای قطار ویژه کرد و گفت: این قطار باید حداقل 90 درصد اشغال به کار گیرند و اطمینان اجتماعی فاصله با اختصاص وسط اسکله برای هر مسافر.

دولت اعلام کرد که قطار ویژه به کشتی کارگران مهاجر در بازگشت به خانه پس از یک واکنش بیش از رشته کارگران راه رفتن به خانه خود را متحده است. روز شنبه govenrment گفت: راه آهن تا عمل 302 "Shramik ویژه" قطار پس از مارس 1 و تقبل قایق از آب عبور صفحه اصلی بیش از 3 لاخ مهاجران سرگردان در نقاط مختلف کشور است.

در حالی که گجرات باقی مانده یکی از منشاء ایستگاه به دنبال کرالا, ایالات متحده دریافت بالاترین تعداد عودت شد بیهار و اوتار پرادش است.

پس از انتقاد از مخالفان برای ساخت این مهاجران خود را پرداخت قطار سفر, منابع رسمی گفت: دولت در حال حاضر یارانه 85 درصد از کرایه بلیط و بود که آن را تا به ایالات متحده برای تحمل باقی مانده هزینه بلیط.

(با ورودی از PTI)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب