مهاجران کشاورزان در Nirmala Sitharaman روز 2 بسته Break-Up: منابع

Coronavirus: وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به آدرس رسانه ها در این شبدهلی نو: Tranche دوم از مرکز تومان 20 la

توسط ELEMENTORSITE در 25 اردیبهشت 1399
Migrants, Farmers In Nirmala Sitharaman's Day 2 Package Break-Up: Sources

Coronavirus: وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به آدرس رسانه ها در این شب

دهلی نو:

Tranche دوم از مرکز تومان 20 lakh کرور محرک های مالی که پرده برداری خواهد شد توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman این شب است به احتمال زیاد به تمرکز بر روی مهاجر موضوع و اقتصاد روستایی, منابع گفت. وضعیت کشاورزان نیز خواهد بود خطاب به آنها گفت: NDTV.

این مرکز شده است و در پایان دریافت از مخالفت با انتقاد از نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد بسته اقتصادی و مستند فرمت در روز سه شنبه.

کنگره بارها و بارها اشاره کرد که هیچ اشاره ای به مهاجران که دچار بسیاری از اعمال این مستند در ماه مارس است.

دیروز پس از Ms Sitharaman را اعلام اولین tranche از اقدامات بیشتر احزاب مخالف-از جمله کنگره سمت چپ DMK و Trinamool کنگره -- پاره پاره به مرکز بازجویی چرا مهاجران هستند که بارها و بارها نادیده گرفته شده است.

"هیچ چیز وجود دارد در آنچه که وزیر دارایی گفت: برای lakhs از فقیر گرسنه کارگران مهاجر شده اند که راه رفتن به خانه های خود. این بی رحمانه است به کسانی که رنج هر روز" گفت: P چیدمبرم کنگره, که, در حالی که در قدرت گذاشته بود تاکید ویژه بر اقدامات رفاهی.

"به اصطلاح "بسته" توسط مودی دولت جعلی است. کسانی که به فوریت و بلافاصله نیاز به کمک در حال راه رفتن گرسنه در جاده ها و یا به دنبال یک وعده غذایی را از جایی. این کاملا غیر حساس به بحران وجودی مواجه شده بودن کرور." ارشد گفت: CPM رهبر Sitaram Yechury.

وضعیت اسفبار کارگران مهاجر که از جان گذشته برای رفتن به خانه به عنوان درآمد خود را خشک یک شبه و آنها خود را در حال اجرا از غذا و سرپناه. تصاویری از خط طولانی از مهاجران trudging در بزرگراه حمل کودکان کوچک و ناچیز وسایل بودند برخی از ترین تصاویر متحرک از مستند.

حتی پس از مرکز آغاز شده و در حال اجرا قطار ویژه وضعیت خود را بهبود نمی بخشد زیاد است. بسیاری از زمان, کامیون, tempos و حتی سه چرخ به کشتی سوار در سفر از صدها کیلومتر است. برخی هرگز از آن ساخته شده خانه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de