مرک مدیر عامل Kenneth Frazier: جورج فلوید 'می تواند' من

مرک مدیر عامل Kenneth Frazier گفت CNBC در روز دوشنبه که جورج فلوید, گزارشی مردی که در دست مینیاپولیس پلیس می ت

توسط ELEMENTORSITE در 12 خرداد 1399

مرک مدیر عامل Kenneth Frazier گفت CNBC در روز دوشنبه که جورج فلوید, گزارشی مردی که در دست مینیاپولیس پلیس می توانست او را.

"چه آفریقایی جامعه می بیند که در نوار ویدئویی که این آفریقایی آمریکایی که می تواند به من و یا هر گونه دیگر آفریقایی آمریکایی است که تحت درمان به کمتر از انسان" Frazier گفت: "Squawk Box" ،

اعتراضات فوران در سراسر ایالات متحده بیش از مرگ فلوید. درک چوین یک مینیاپولیس افسر پلیس فیلم برداری شده بود زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه قبل از فلوید درگذشت به عنوان افسران دیگر ایستاده بود. او از کار اخراج شده توسط این گروه و بعد از آن دستگیر و به اتهام سوم-قتل درجه و طرح اتهامات.

"آنچه در جامعه شاهد بود تا زمانی که آنها رفت و به خیابان های این افسر بسیار کمتر از حتی دیگر افسران — و نه حتی رفتن به بازداشت چه بود به وضوح غیرانسانی یک شهروند" Frazier گفت.

وی با اشاره به نژادی و بی عدالتی در سراسر ایالات متحده و جامعه از آموزش و پرورش به مراقبت های بهداشتی به سیستم عدالت کیفری.

"حتی اگر ما نمی باید قوانین جداگانه که مردم بر اساس نژاد دیگر ما هنوز آداب و رسوم ما هنوز باورهای ما هنوز سیاست ها و شیوه های که منجر به نابرابری ها" Frazier گفت.

به عنوان یک کودک در حال رشد در فیلادلفیا در دهه 1960 Frazier 65 بود در میان شهرستان درونی آمریکایی های آفریقایی تبار bused به مدارس بیش از یک ساعت فاصله دارد.

"من مطمئن هستم که آنچه من زندگی در مسیر های مختلف بود که کسی مداخله به من یک فرصت برای نزدیک که فرصت شکاف" او گفت:. "و این فرصت فاصله هنوز وجود دارد."

فریزر گفت که رهبران در جامعه کسب و کار می تواند یک "نیروی وحدت" و توانایی ایجاد شغل و فرصت های جدید است. بیش از 41 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست از اواسط ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس upends اقتصاد ایالات متحده.

"افزایش بیکاری منجر به ناامیدی," او گفت:. "ناامیدی منجر به آنچه ما می بینیم در خیابان."

ثبت نام به صورت رایگان trial به CNBC PRO و تماشای کامل CNBC مصاحبه با مدیر عامل شرکت مرک Kenneth Frazier

قبل از فریزر مصاحبه شد, Black Entertainment Television بنیانگذار رابرت جانسون گفت: "Squawk Box" دولت آمریکا باید از ارائه $14 تریلیون دلار از غرامت برای بردگی برای کمک به کاهش نابرابری نژادی.

"در حال حاضر زمان برای رفتن بزرگ" 74 ساله جانسون گفت.

به Frazier تغییر از طریق "قطبی" ایالات متحده در نظام سیاسی مشکل تر است.

"من باور نمی کنم که ما قادر خواهید بود برای دریافت هر چیزی شبیه به آن از طریق سیستم سیاسی ما," او گفت:.

به عنوان کشور همچنین هایش با همه گیر Frazier همچنین خواستار وحدت پس از ناآرامی های مدنی و بهداشت بحران هم عبور کند.

"واقعیت این است که هیچ یک از ما می تواند به بازسازی این کشور و خبر خوب این است که هیچ یک از ما را به انجام آن خود ما," او گفت:. "ما در واقع می تواند این کشور که مخفف آرمان که همواره در پشت آن است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب