مک کانل می گوید او نمی خواهد مذاکره با دموکرات ها در مسئولیت حمایت در coronavirus لایحه

آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) صحبت می کند به خبرنگاران پس از بارگیری جمهوری خواه مجلس سنا حزبی س

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399

آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) صحبت می کند به خبرنگاران پس از بارگیری جمهوری خواه مجلس سنا حزبی سیاست ناهار در کاپیتول هیل در واشنگتن, ایالات متحده 30 ژوئن 2020.

جاناتان ارنست | ایسنا

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز سه شنبه گفت که او نمی خواهد با تصویب یک coronavirus امداد لایحه در مجلس سنا که شامل مسئولیت حمایت.

"ما در حال مذاکره بر مسئولیت حفاظت" او گفت: CNBC به عنوان کنگره به نظر می رسد به سادگی یک بیماری همه گیر کمک توافقنامه است.

گزارش خود را منتشر coronavirus نجات پیشنهاد در روز دوشنبه. این شامل یک برش به افزایش 600 $در هر هفته فدرال بیکاری را دور دیگری از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها مسئولیت برای حمایت از کسب و کار و پزشکان و بودجه های بیشتر برای چک های برنامه حفاظت از وام کسب و کار کوچک.

مک کانل صحبت کرد و در مدت کوتاهی قبل از مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. برنامه ریزی شده برای دیدار با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع برای دومین مستقیم بعد. این گروه سعی خواهد کرد برای هش کردن تفاوت بین جمهوری خواهان و دموکرات ها در مورد بهترین روش برای تقویت اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی ویران شده توسط coronavirus.

کنگره چهره های فشار به سرعت تصویب جدید امداد به عنوان متحده متوقف شد پرداخت اضافی فدرال بیکاری در هفته گذشته. حدود 30 میلیون نفر از مردم هنوز هم دریافت نوعی از بیمه بیکاری به عنوان coronavirus موارد افزایش در سراسر کشور است.

فدرال مهلت قانونی برای اخراج همچنین منقضی شده هفته گذشته.

در یک بیانیه مشترک سه شنبه پلوسی و شومر گفت که "فاجعه بلندی است و تا زمانی که جمهوری خواهان مجلس سنا جدی آنها باید پاسخ به هر گرسنه فرزند در هر خانواده است که می تواند اجاره هر کارگر بودن خود را تکذیب کرد UI خود را به تاخیر می اندازد."

"دموکرات ها باقی می ماند و آماده به کار با جمهوری خواهان در راه حل های واقعی برای تسکین فوری و صرفه جویی در زندگی و معیشت" گفتند.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب