ممکن است ثبت مشاغل گشت: در اینجا که در آن شغل هستند در یک نمودار

دولت ممکن است شغل گزارش حیرت زده وال استریت با بیشترین تعداد اشتغال به دست آورد در ضبط و کاهش نرخ بیکاری در طول یک ماه زمانی که انتظار می رود بیشتر گریم مقایسه به رکود بزرگ.

ایالات متحده اوقات فراغت و صنعت مهمان نوازی که دچار آن-دردناک ماه تا کنون در ماه آوریل نوشته شده در چشم ظاهر دوباره بجای اول برگشتن در ماه مه با یک شبکه علاوه بر این بیش از 1.2 میلیون شغل تا کنون بزرگترین ماه افزایش در بخش تاریخ.

در دولت قبل شغل گزارش که جزئیات مارس شغل وضعیت اوقات فراغت و صنعت مهمان نوازی از دست 7.7 میلیون شغل یا 47 درصد از کل موقعیت.

اکثریت قریب به اتفاق این صنعت ممکن است دستاوردهای بودند در خدمات مواد غذایی رنج می برد که بدترین از این کشور اخراج در قبل از ماه. کارفرمایان اضافه برخی 1.37 میلیون سرآشپزها خدمت تحویلدار و دیگر کارکنان رستوران در ماه مه خوش آمدید باز گشت پس از ماه آوریل کاهش 5.5 میلیون موقعیت. قمار و پارک های تفریحی است که همچنین تحت گسترده تر اوقات فراغت و مهمان نوازی چتر اضافه شده 26,000 شغل در ماه مه.

ساخت و ساز و تولید دو صنعت است که بسیاری از ایالت ها اجازه بازگشایی به عنوان بخشی از تدریجی قصد دارد به سهولت Covid-19 محدودیت نیز شاهد کار قابل توجهی داشت. ساخت و ساز اضافه شده 464,000 موقعیت در حالی که تولید اضافه شده 225,000.

تجارت خرده فروشی یکی دیگر از منطقه از اقتصاد است که می ایستد به بهره مندی از گسترده کسب و کار باز مشبک 367,000 شغل به عنوان شرکت در سراسر کشور, استخدام یک کسری از کارگران آنها گذاشته است.

حتی بهداشت و درمان بخش است که از دست 2.2 میلیون شغل در سراسر ماه های مارس و آوریل به عنوان درمانگاه ها و بیمارستان ها به عقب کشیده در روش اضافه برخی 390,700 موقعیت ممکن است.

“این بهبود در بازار کار منعکس محدودی از سرگیری فعالیت های اقتصادی است که محدود در مارس و آوریل با توجه به کروناویروس (COVID-19) همه گیر و تلاش برای مهار آن” وزارت کار گفت: در آزادی مطبوعات.

“در ماه مه اشتغال به شدت افزایش یافت در اوقات فراغت و مهمان نوازی و ساخت و ساز و آموزش و پرورش و خدمات بهداشتی و خرده فروشی تجارت” دولت اضافه شده است.

وزارت کار روز جمعه گزارش داد که اشتغال بخش غیرکشاورزی در ایالات متحده پرورشی 2.5 میلیون در ماه مه و نرخ بیکاری کاهش یافته و به 13.3% آمار به مراتب بهتر از شبکه منفی نتایج اقتصاددانان تا به حال شده است در انتظار. اجماع برآورد انتظار داشتند که نرخ بیکاری به افزایش 19.5% از ماه آوریل 14.7% و اشتغال به رها کردن توسط 8.33 میلیون.

کسانی که گریم پیش بینی کرده بود آنها می پیوندند می توانست منجر به بالاترین نرخ بیکاری پس از رکود بزرگ عصر.

“امروز یک تکان دهنده, مشاغل, شماره–, و برای اولین بار در این سال بود که یک شوک مثبت – آن را بسیار تشویق به دیدن کارگران که به یاد می آورد به عقب توسط کارفرمایان خود را و نرخ بیکاری کاهش یافته و به پایین در مه” کریس Zaccarelli chief investment officer به صورت مستقل مشاور داد نوشت: در یک ایمیل.

“در 13.3% ما هنوز در یک نرخ بالاتر از هر که ما در طول بحران مالی در 2007-2009 اما تا زمانی که همچنان به سمت پایین آن را نشان می دهد که بازگشایی اقتصاد, اقدام, هموار,” او اضافه شده است.

همه صنایع را دیدم دوباره بجای اول برگشتن در ماه مه ،

تاسیسات حمل و نقل و انبارداری و صنایع و معادن تمام پست شده اندکی زیان خالص در ماه گذشته. دولت های ایالتی و محلی نیز در ادامه به اخراج کارگران در droves با یک شبکه کاهش 585,000.

اینجا کلیک کنید برای آخرین اخبار در مورد کوروناویروس. اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im