عظیم حمله فیشینگ توسط "بازیگران مخرب" انتظار امروز: مرکز

CERT-در مردم هشدار داده به گارد در برابر یک حمله فیشینگدهلی نو: دولت خواسته است مردم را به گارد در برابر یک حم

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399
Massive Phishing Attack By 'Malicious Actors' Expected Today: Centre

CERT-در مردم هشدار داده به گارد در برابر یک حمله فیشینگ

دهلی نو:

دولت خواسته است مردم را به گارد در برابر یک حمله فیشینگ است که می تواند تقلید رسمی ارتباطات در COVID-19 pandemic به سرقت اطلاعات شخصی و اطلاعات مالی.

فیشینگ کمپین حمله توسط "بازیگران مخرب" است که انتظار می رود برای شروع از 21 ژوئن و مشکوک ایمیل می شود ncov2019@gov.in هند Computer Emergency Response Team یا CERT-در توییتی. CERT-در زیر فن آوری اطلاعات وزارت کار می کند برای محافظت از سرخپوستان از تهدیدات سایبری.

"این کمپین فیشینگ است که انتظار می رود برای استفاده از ایمیل های مخرب به بهانه مقامات محلی مسئول توزیع دولتی COVID-19 حمایت از طرح های. از جمله ایمیل های طراحی شده برای رانندگی دریافت کنندگان نسبت به وب سایت های جعلی که در آن آنها را فریب به دانلود فایل های مخرب و یا وارد کردن اطلاعات شخصی و مالی" CERT-در در بیانیه ای گفت.

حملات فیشینگ می آیند مبدل به عنوان مورد اعتماد اشخاص و گول زدن مردم به باز کردن ایمیل و یا پیام های متنی. مردم هستند و سپس فریب به کلیک کردن بر روی لینک های مخرب که می تواند منجر به نصب از نرم افزارهای مخرب سیستم توقف و یا آشکار از اطلاعات حساس است.

"...از بازیگران مخرب مدعی هستند که دو میلیون فرد/شهروند شناسه های ایمیل و در حال برنامه ریزی برای ارسال ایمیل با موضوع رایگان COVID-19 تست برای همه ساکنان دهلی نو و بمبئی و حیدرآباد, چنای و احمدآباد آنها را تحریک به ارائه اطلاعات شخصی ،

"...این بازیگران مخرب در حال برنامه ریزی برای کلاه برداری و یا ایجاد ایمیل جعلی شناسه جعل هویت مقامات مختلف است. ایمیل ID انتظار می رود که در این کمپین فیشینگ نسبت هندی افراد و کسب و کار است که انتظار می رود از ایمیل مانند 'ncov2019@gov.in' و حمله مبارزات انتخاباتی است که انتظار می رود برای شروع در تاریخ 21 ژوئن سال 2020" را گفت.

سایبری آژانس امنیت گفت: مردم نباید باز کردن فایل پیوست در ایمیل های ناخواسته حتی اگر آنها می آیند از مردم در لیست تماس. آن گفت: آنها نباید با کلیک بر روی آدرس ها در یک ایمیل ناخواسته حتی اگر لینک به نظر می رسد خوش خیم.

هر گونه فعالیت غیر معمول و یا حمله باید گزارش شود بلافاصله در incident@cert-in.org.in با سیاهههای مربوط به ایمیل و هدر برای تجزیه و تحلیل حملات و اقدام است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب