فرماندار مریلند لری هوگان

جان Lamparski | گتی ایماژ

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان یک جمهوری خواه و رئیس ملی انجمن فرمانداران در روز یکشنبه را رد کرد و به عنوان “کاملا نادرست” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا می کند که کشورهای کافی coronavirus تست ظرفیت به تدریج شروع بازگشایی اقتصاد خود را.

هوگان صحبت در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” توصیف عدم تست به عنوان بزرگترین مشکل در این کشور پس از coronavirus همه گیر آمار ایالات متحده است. مریلند فرماندار گفت که او “بارها و بارها” ساخته شده است که استدلال به نمایندگی از امریکا فرمانداران در هر دو طرف سیاسی راهرو به رهبران در واشنگتن است.

“دولت من فکر می کنم در تلاش است تا سطح شیب دار به تست آنها در حال انجام برخی از چیزهایی که با توجه به خصوصی labs اما به سعی کنید به فشار این را بگویم که فرمانداران باید مقدار زیادی از تست و آنها فقط باید برای رسیدن به محل کار در تست به نوعی ما در حال انجام کار ما — فقط کاملا نادرست” گفت: هوگان که یک بار در نظر گرفته و به چالش کشیدن برگ برنده برای سال 2020 جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری.

“هر فرماندار در امریکا شده است هل دادن و جنگ و چنگ زدن به دریافت بیشتر تست نه تنها از دولت فدرال اما از هر آزمایشگاه خصوصی در امریکا و از همه در سراسر جهان است و ما همچنان به انجام این کار” هوگان اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتشر شد دستورالعمل برای باز کردن امریکا در روز پنج شنبه. رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه که ایالات متحده آماده برای شروع بازگشایی و اصرار داشت که آنها را به آزمایش توانایی و ظرفیت برای انجام این کار.

در طول جلسه یا دو جلسه پنس به خبرنگاران گفت: “ما امروز بر این باورند که ما باید از این ظرفیت در ایالات متحده به انجام یک مقدار کافی از آزمایش متحده به حرکت به فاز یک در یک زمان و شیوه ای که آنها خیال می شود مناسب است. ما بهترین دانشمندان و کارشناسان بهداشت و درمان ارزیابی است که امروز ما باید یک مقدار کافی از تست برای دیدار با الزامات از مرحله یک بازگشایی اگر دولت فرمانداران باید انتخاب کنید برای انجام این کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اظهار نظر در مورد این مسئله و گفت: “به عنوان کارشناسان ما گفت: دیروز در امریکا توانایی و ظرفیت به طور کامل کافی برای شروع به باز شدن کشور کاملا.”

این فقط هوگان که هل دادن در برابر تهمت و دولت را با عجله به بازگشایی شده است. ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم یک دموکرات به نام برگ برنده دولت ادعا می کند در آزمایش “توهم.”

“ما شده است مبارزه برای تست آن را ساده آزمون” نرتهم سی ان ان گفت دولت از اتحادیه. “ما حتی نمی باید به اندازه کافی سواب آن را باور یا نه و ما ramping که تا. اما برای سطح ملی می گویند که ما آنچه که ما نیاز داریم و واقعا به هیچ راهنمایی به دولت در سطوح فقط غیر مسئولانه چون ما هنوز وجود دارد.”

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” مقدار روزانه تست می تواند سه گانه اگر مولفه های کلیدی در دسترس بودند. او به نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به استفاده از دفاع تولید اقدام به تولید آن دسته از اجزا.

“ما می تواند دو یا سه برابر تعداد تست های ما می تواند انجام روزانه, اگر ما تا به حال سواب و معرف,” Whitmer گفت. “این امر می تواند فوق العاده مفید باشد اگر دولت فدرال خواهد با استفاده از دفاع تولید عمل به شروع تولید این سواب و reagants بنابراین ما می تواند به بهبود تست.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صادر شده این کروناویروس جدید دستورالعمل برای بازگشایی این کشور او نیز متحده مانند میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا به “آزاد” به عنوان اعتراض در محل در نقاط مختلف کشور خواستار متحده به بازگشایی اقتصاد خود را. این تجمعات عمدتا به رهبری تهمت حامیان و فعالان محافظه کار.

تهمت متهم شده است از تشویق ناآرامی های اجتماعی در زمانی که دولت در حال تلاش برای نگه داشتن ساکنان در خانه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس از افزایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو