مرد می خواست ممنوعیت کوکا کولا Thums تا دادگاه عالی جریمه او Rs 5 لاخ

Man Wanted Ban On Coca Cola, Thums Up, Supreme Court Fines Him Rs 5 Lakh

درخواست کرده بود به دنبال ممنوعیت کوکا کولا با استناد به نگرانی های بهداشتی (بازنمودی)

دهلی نو:

یک مرد که می خواست دیوان عالی کشور برای ممنوعیت فروش فوم نوشابه کوکا کولا و Thums تا جریمه شده Rs 5 لاخ توسط دادگاه بالا که گفت: درخواست تا به حال ثبت درخواست “بدون هیچ گونه دانش فنی در مورد این موضوع”.

بالا دادگاه رد درخواست Umedsinh P Chavda درخواست گفت: وکیل او موفق به افشای “چرا دو علامت های تجاری خاص به طور خاص انتخاب شده بود و هدف از این اقدامات.”

آقای Chavda تا به حال در زمینه منافع عمومی دادخواهی به دنبال ممنوعیت کوکا کولا و Thums تا با استناد به نگرانی های بهداشتی.

دیوان عالی کشور در حالی که اعمال خوب گفت: درخواست آزار روند قانون و قادر به اثبات اظهارات خود که کوکا کولا و Thums تا هستند “مخل به سلامت”.

سه قاضی نیمکت متشکل از قضات DY Chandrachud Hemant Gupta و آجی Rastogi گفت: “این دادخواست ادعا می شود یک مددکار اجتماعی’. این طومار ثبت شده است و بدون درخواست داشتن هیچ گونه دانش فنی در مورد این موضوع. منبع اظهارات خود بوده است نه اثبات.”

بالا دادگاه پس از شنیدن مشاور برای درخواست گفت: “ما به این نتیجه رسیده اند که نیایش صلاحیت طبق ماده 32 است واجد شرایط با مراجعه به حوزه قضایی در منافع عمومی دادخواهی. در نتیجه علاوه بر رد درخواست سفارش کارگردانی تحمیل نمونه هزینه های لازم است.”

دادگاه به کارگردانی آقای Chavda به سپرده Rs 5 لاخ با بالا دادگاه رجیستری ظرف یک ماه و پرداخت همان به دیوان عالی کشور طرفداران در ثبت انجمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im