وان پلاس منتشر شده در برخی از منحصر به فرد و هیجان انگیز ویژگی ها قبل از آنها شروع به فیلم برداری با هر کس دیگری. خود را OxygenOS است که اغلب در نظر گرفته تمیزترین و مفید ترین نوع اندروید. اما هنوز هم وجود دارد چند ویژگی های کلیدی وان پلاس هنوز به, را به دستگاه های خود را. این شامل یک آسانسور مناسب برای بیدار کردن گزینه.

به طور پیش فرض هنگامی که شما انتخاب کنید تا گوشی را نشان می دهد کاهش نیافته و نسخه ساده شده از روی صفحه نمایش قفل به نام محیط صفحه نمایش. آن را معادل یک همیشه بر روی صفحه نمایش ویژگی نه تنها همیشه در. این به این معنی شما باید برای انتخاب گوشی تا پس از آن دو شیر روی صفحه نمایش اگر شما می خواهید برای دیدن روی صفحه نمایش قفل شما. اگر شما می خواهم به جای جست و خیز یک گام bwx074 ایجاد کرده است یک برنامه ساده برای ایجاد خود را OnePlus نمایش قفل صفحه نمایش به جای استفاده از محیط صفحه نمایش زمانی که شما آن را انتخاب کنید.

مرحله 1: نصب بالابر برای بیدار کردن برنامه

شما نیاز به بالابر برای بیدار کردن برنامه برای فعال کردن تنظیم است که اجازه می دهد تا خود وان پلاس دستگاهی به دستگاه خود را نشان می دهد صفحه نمایش قفل به طور مستقیم. این برنامه در فروشگاه بازی است که به معنی شما نیاز به sideload آن است. مطمئن شوید که “نصب برنامه های ناشناخته” است را فعال کنید برای مرورگر خود دانلود APK installer فایل را از لینک زیر دانلود کنید و سپس فایل را باز کرده و دکمه “نصب” وقتی از شما خواسته.

مرحله 2: فعال کردن سرویس

آن را دریافت نمی کند یک کل خیلی آسان تر از این یکی. باز آسانسور برای بیدار کردن برنامه به صفحه اصلی و سپس به سادگی تلنگر “بالابر برای بیدار” سوئیچ را در موقعیت.

مرحله 3: غیر فعال کردن, پیر, محیط, تنظیم صفحه نمایش

اگر شما در حال حاضر در انبار آسانسور به پی, محیط, تنظیم صفحه نمایش را فعال کنید, شما ممکن است بخواهید برای غیر فعال کردن که قبل از استفاده از آسانسور برای بیدار کردن ویژگی. اگر شما نمی, آن را فقط نشان می دهد که محیط مثل صفحه نمایش معمول اما صفحه نمایش قفل خواهد شد و سپس پرش به بیش از آن.

برای غیر فعال کردن سهام محیط صفحه نمایش قفل صفحه نمایش تنظیم به تنظیمات –> صفحه نمایش –> محیط صفحه نمایش. قرار دادن “انتخاب کنید تا گوشی خود را به نشان می دهد” ورود و سپس تلنگر سوئیچ به حالت off. در حال حاضر به طور پیش فرض آسانسور برای بیدار ویژگی نمی خواهد از تداخل با یکی از جدید شما فقط فعال از مرحله قبلی است.

گام 4: لذت بردن از خود را بلند جدید برای بیدار ویژگی

همه که سمت چپ انجام دهید در حال حاضر خاموش کردن صفحه نمایش خود را مانند شما به طور معمول انجام دهید و سپس شما می خواهم آسانسور تلفن خود را برای نشان دادن روی صفحه نمایش قفل. شما باید متوجه حق دور این وزارت دفاع کوچک باعث می شود یک تفاوت بزرگ در چگونه شما رسیدگی اطلاعیه های صفحه نمایش قفل. همانطور که قبلا ذکر, وان پلاس را آغاز کرده است در نظر گرفتن بازخورد جامعه بنابراین من شگفت زده نمی شود اگر ما می توانید این ویژگی را به طور رسمی به زودی به اندازه کافی.

شما ممکن است همچنین می خواهم به یاد داشته باشید این برنامه را ثابت آیکون اطلاع رسانی برای اجرای این فرآیند در پس زمینه اما شما می توانید آن را غیر فعال کنید اگر شما می خواهید. اطلاع رسانی وجود دارد به امید جلوگیری از این سیستم از کشتن این سرویس است که می تواند آسانسور به پی از ویژگی های بی فایده. اما در تست آسانسور به پی سرویس به نظر می رسد به ماندن در حافظه فقط خوب بدون اطلاع رسانی.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش عکس و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو