ماهاراشترا مستند تمدید تا Aug 31, رستوران ها اجازه داده می شود

بزرگ و مجامع عمومی و جماعت را همچنان ممنوع در ماهاراشترا.بمبئی: ماهاراشترا COVID-19 مستند است که به تدریج کاست

توسط ELEMENTORSITE در 9 مرداد 1399
Maharashtra Lockdown Extended Till Aug 31, Restaurants To Be Allowed

بزرگ و مجامع عمومی و جماعت را همچنان ممنوع در ماهاراشترا.

بمبئی:

ماهاراشترا COVID-19 مستند است که به تدریج کاسته بیش از گذشته دو ماه تمدید خواهد شد تا 31 اوت به دلیل افزایش coronavirus موارد که به عبور از چهار لاخ علامت در چهارشنبه دولت گفت:.

به عنوان بخشی از دولت ماموریت 'شروع دوباره' ابتکار, مراکز و بازار مجتمع بدون تئاتر دادگاه های مواد غذایی و رستوران ها خواهد شد مجاز بین 9 صبح تا 7 بعد از ظهر از 5 اوت منظور گفت.

این ماهاراشترا دولت در ماه گذشته تمدید مستند تا ژوئیه 31 میان رشد مداوم در COVID-19 موارد در دولت است که بدترین آمار در هند.

اطلاع رسانی گفت: حرکت افراد برای هدف های غیر ضروری فعالیت هایی مانند خرید و تمرینات باید محدود در همسایگی منطقه با محدودیت اجباری احتیاطی از پوشیدن ماسک های اجتماعی فاصله و بهداشت شخصی.

محدودیت حرکت خواهد بود تنها مجاز به حضور در محل کار که باز هستند و به دلایل پزشکی بوده اند.

بزرگ و مجامع عمومی و جماعت را همچنان ممنوع و عروسی-مجامع مربوط خواهد شد که تنها به 50 مهمان در آن گفت:. حداکثر تعداد افراد مجاز در تشییع جنازه خواهد بود 20 آن اضافه شده است.

آشپزخانه دادگاه های مواد غذایی و رستوران ها اجازه خواهد داشت به فعالیت در این مراکز که در آن تنها تحویل خانه مجاز خواهد بود آن را گفت.

عمومی, غیر-تیم های ورزشی مانند گلف, هوای آزاد, firing range, عمومی, ژیمناستیک, تنیس و بدمینتون در فضای باز اجازه خواهد داشت با فاصله فیزیکی و بهداشت اقدامات از آگوست 5, سفارش گفت.

استخرهای شنا را نمی خواهد اجازه برای باز کردن.

پوشیدن ماسک اجباری خواهد بود در حمل و نقل عمومی آن گفت.

آرایشگر مغازه, آبگرم سالن و سالنهای زیبایی شده اند مجاز به کار با برخی محدودیت هایی از تاریخ 25 ژوئن.

با 9,211 بیماران جدید شناسایی شدن تعداد COVID-19 موارد در ماهاراشترا در روز چهارشنبه رسید 4,00,651.

دولت تعداد مرگ به دلیل همه گیر رفت تا به 14,463 با 298 بیماران در حال مرگ 60 نفر از آنها در بمبئی در طول روز, وزیر بهداشت گفت: Rajesh Tope.

(با ورودی از PTI)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب