Lt فرماندار بلوک دو Unlock3 حرکت, Arvind Kejriwal, دولت

دهلی ثبت شده 1.35 لاخ coronavirus موارد از جمله 3,963 مرگ و میر.دهلی نو: دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal در رو

توسط ELEMENTORSITE در 10 مرداد 1399

دهلی ثبت شده 1.35 لاخ coronavirus موارد از جمله 3,963 مرگ و میر.

دهلی نو:

دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal در روز جمعه را رد کرد و دو حرکت توسط, Arvind Kejriwal, دولت به عنوان بخشی از مرحله سوم از کاهش COVID-19 مستند.

آقای Kejriwal را Aam Aadmi Party دولت اجازه داده هتل به بازگشایی از شنبه و یک هفته آزمایشی برای بازارهای هفتگی در این شهرستان به عنوان بخشی از "باز کردن 3".

آقای Baijal که نشان دهنده دولت مرکزی و صندلی دهلی مدیریت بحران اقتدار حکومت است که این دستورات را نمی تواند اجرا شود.

دهلی ثبت نام 1,195 جدید کروناویروس موارد روز جمعه در نظر گرفتن سرمایه شمارش گذشته 1.35 لاخ. تعداد مرگ و میر افزایش یافته است به 3,963, سلامت, مقامات گفت.

اگر پایتخت به سومین caseload در کشور دولت دهلی نو مشتاق است برای احیای اقتصاد خود را ضرب و شتم توسط coronavirus بحران و موارد زیر را مستند.

به عنوان یک نماینده از بی جی پی حکومت مرکز معاون فرماندار غالبا وتو حرکت توسط Kejriwal دولت و دو طرف را دامن زده یک قدرت تقلا برای شش سال است که AAP است اداره دهلی نو در نظر گرفتن دشمنی خود را حتی به دیوان عالی کشور.

از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس آقای Baijal است اوراق تعدادی از سفارشات تن به تن توسط دولت دهلی نو.

ماه گذشته او لغو یک تصمیم بحث برانگیز رزرو بيمارستان به جز کسانی که در اجرا توسط این مرکز برای ساکنان دهلی نو است. او همچنین معکوس تصمیم به تست فقط کسانی که در نشان دادن علائم COVID-19 و گفت: موارد بدون علامت و در معرض خطر تماس با ویروس بیمار را نیز آزمایش می شود.

آقای Kejriwal, شناخته شده برای خود را firebrand سیاست در اوایل زندگی حرفه ای خود شده است و تمایلی به انتخاب عمومی مبارزه با Lt فرماندار به تازگی گفت: در ماه گذشته: "این زمان برای سیاست است. این زمان برای اختلافات."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب