تعداد از دست داده پس از 50 قتل دکتر می گوید بازداشت در دهلی نو: پلیس

این مرد نیز زد جعلی گاز آژانس در اوایل, پلیس گفت:.دهلی نو: آیورودا دکتر که گفته به قتل بیش از 50 نفر در سراسر

توسط ELEMENTORSITE در 9 مرداد 1399
Lost Count After 50 Murders, Says Doctor Arrested In Delhi: Cops

این مرد نیز زد جعلی گاز آژانس در اوایل, پلیس گفت:.

دهلی نو:

آیورودا دکتر که گفته به قتل بیش از 50 نفر در سراسر دهلی نو و کشورهای همسایه دستگیر شد در سرمایه های ملی در روز شنبه ، دکتر مخفی شده بود در دهلی Baprola پس از پریدن از آزادی مشروط در ماه ژانویه است.

پلیس گفت که او می تواند درگیر شده اند در بیش از 100 قتل از موارد اما تعداد دقیق است و در عین حال به کار را به عنوان چند مورد بوده در برابر او را در دهلی نو, Uttar Pradesh, هاریانا و راجستان.

Devender Sharma, 62, لیسانس آیورودا طب و جراحی مقیم, Uttar Pradesh را علیگر. پلیس گفت Sharma محکوم شد در چند مورد از آدم ربایی و قتل است. او دستگیر شد و دو بار قبل از آن را برای اجرا جعلی گاز آژانس در اوتار پرادش و نیز زندانی برای اجرای کلیه راکت در کشورهای مختلف.

"شارما خدمت شد حبس ابد در زندان مرکزی جیپور در یک پرونده قتل شد و در آزادی مشروط برای 20 روز در ماه ژانویه سال جاری پس از گذراندن 16 سال در زندان است. اما او شروع به پریدن کرد و آزادی مشروط و ماند در خود ایجاد کرد در حالی که قبل از حرکت به دهلی نو در اوایل ماه مارس" یک افسر پلیس گفت:.

"پیش از آن او زندگی می کنند در خانه از آشنایی در دهلی موهان باغ و بعد از نقل مکان به Baprola که در آن او ازدواج یک زن بیوه است. تیم ما او را دستگیر کردند و پس از ما دریافت اطلاعات در مورد مخفیگاه خود در روز سه شنبه" معاون کمیسر پلیس (جرم) Rakesh Paweriya گفت.

شارما آمد به دهلی نو با قصد شروع دوباره و ازدواج خود را از بستگان دور که می دانستند در مورد زمینه های جنایی مامور پلیس گفت:. او شروع به کسب و کار املاک و در حال حاضر به واسطه فروش مارشال خانه در کننوقت محل به یک فروشنده ملک در دبی, پلیس گفت:.

او در بازجویی آغاز شده است که روز سه شنبه در رفت و تا صبح روز بعد. پلیس گفت که او همچنان آرام و همکاری با تیم, افشای جزئیات بیشتر در مورد دخالت خود را در چند مورد.

در طول بازجویی وی به عنوان مغز متفکر پشت بیش از 50 قتل, پلیس گفت:. او دستگیر شد و برای چندین قتل موارد بین سال های 2002 و 2004 اما محکوم شد تنها در هفت مورد ، همسر و فرزندان خود را در سمت چپ او در سال 2004 پس از آنها آمد به دانستن در مورد خود و فعالیت های جنایی مامور پلیس گفت:.

شارما به پلیس گفت که او از دست داده تعداد پس از 50 قتل و آن را دشوار برای او را به یاد داشته باشید تعداد دقیق نیستیم.

او پس از دریافت مدرک لیسانس از سیوان در Bihar, او شروع به یک کلینیک در سال 1984 در جیپور. در سال 1992 او به سرمایه گذاری Rs 11 لاخ در یک گاز نمایندگی طرح بود اما فریب خورده و دچار یک بحران مالی است. در سال 1995 او آغاز شده جعلی گاز آژانس در Chhara روستا در علیگر کردم و بعد از درگیر در فعالیت های جنایی, پلیس گفت:.

در سال 1994 Sharma رو درگیر در یک بزرگراه بین ایالتی پیوند کلیه راکت عامل در جیپور Ballabhgarh Gurgaon و جاهای دیگر. او و چند تن دیگر از پزشکان بازداشت شده در سال 2004 در Gurgaon کلیه راکت مورد افسر گفت.

از سال 1994 تا سال 2004 او ادعا کرد که از انجام بیش از 125 غیر قانونی پيوند کليه که او Rs 5 لاخ به Rs 7 لاخ در هر مورد ،

در سال 2001 او یک بار دیگر آغاز شده جعلی گاز آژانس در جیوتیبا پھولے نگر ضلع اما دوباره دستگیر شد.

پس از این گاز آژانس خاموش او رفت و به جیپور و فرار یک درمانگاه وجود دارد تا 2003. در این دوره او در تماس با خود همدستان استفاده می شود که به استخدام تاکسی به علیگر و سپس کشته شدن رانندگان در مکان های منزوی و ریخته بدن خود را در تمساح آبهای آلوده در هزاره کانال Kashganj.

"همدستانش سرقت کامیون حامل سیلندر گاز مایع با کشتن راننده. آنها تخلیه کامیون در جعلی گاز آژانس و سپس سرقت از کامیون خواهد بود برچیده در میروت" این افسر پلیس گفت:.

در برخی موارد او به فروش می رسد سرقت تاکسی به مشتریان در Kashganj به دست آورده و 20 ، 000 تومان-25,000 از فروش است. این جیپور پلیس مطلع شده است در مورد بازداشت و متهم تحویل داده خواهد شد به آنها پلیس دهلی گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن