"به دنبال آموزش Ashok Gehlot درس": Mayawati میان راجستان مبارزه

راجستان بحران: Mayawati اعلام کرد او را به تمام راه را به دیوان عالی کشور.دهلی نو: راجستان وزیر Ashok Gehlot خ

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399
'Looking To Teach Ashok Gehlot Lesson': Mayawati Amid Rajasthan Fight

راجستان بحران: Mayawati اعلام کرد او را به تمام راه را به دیوان عالی کشور.

دهلی نو:

راجستان وزیر Ashok Gehlot خواهد "بود درس" برای "سرقت از MLAs" هشدار داد Bahujan Samaj حزب (BSP) رهبر Mayawati امروز اعلام کرد او را به رفتن تمام راه را به دیوان عالی کشور برای مبارزه با شش MLAs از پیوستن به حزب کنگره در سال گذشته است.

Ashok Gehlot بسیار نازک منجر شود در این مجمع پس از شورش خود را اخراج معاون Sachin خلبان. او فقط یکی جلوتر از اکثریت علامت 101 در 200 عضو راجستان مجمع. شش MLAs که با هم ادغام شدند راجستان BSP به کنگره در ماه سپتامبر به او کمک کرد تا امن خود را شمارش.

BJP رهبر مادان Dilawar است تقاضای راجستان دادگاه عالی در برابر ادغام; او کاهش یافته و زودتر مورد در دادگاه مشاوره و ثبت یک تازه دادخواست امروز. BSP نیز با نزدیک شدن به دادگاه و خواسته بود یک بخشی از BJP رهبر دادخواست. دادخواست استدلال می کنند که MLAs نمی تواند از نظر قانونی ادغام به کنگره فقط در یک دولت از BSP ملی است ،

"BSP می رفته اند به دادگاه در اوایل بیش از حد, اما ما به دنبال یک زمان به تدریس حزب کنگره و وزیر Ashok Gehlot درس. در حال حاضر ما تصمیم به رفتن به دادگاه. ما نمی خواهد اجازه دهید این ماده به تنهایی. ما حتی به دیوان عالی کشور" Mayawati گفت.

BSP دادخواست نشان می دهد Mayawati مایل به پیوستن به نیروهای با BJP اگر آن را به معنی برگشت در کنگره.

او به شدت رد کنگره اتهامات که او بازی را به دست بی جی پی و به طور فعال همکاری با حزب در برابر راجستان کنگره دولت است.

"می توانید کنگره فرمان بالا را نمی بینید که دزد در راجستان است ؟ می توانید آنها را ببینید آقای Gehlot? از آن آسان است برای آنها را به انگشت اشاره در BSP. ما می خواهیم به آموزش این کنگره یک درس است. آنها می خواهند برای مخفی کردن گناهان خود به طوری که آنها با ما تماس بگیرید عروسک BJP. آنها باید متوقف جعلی خشم" او گفت:.

BSP رئیس است که شماره خود حمله به کنگره پس از خود را شکست خورده مشارکت در سال 2018 دولت سنجی و 2019 کلی انتخابات گفت که او احساس خیانت های این کنگره است. "پس از انتخابات, نتایج BSP به حمایت بی قید و شرط از همه آن شش MLAs به کنگره. متاسفانه وزیر Gehlot از سوء قصد و به آسیب BSP ادغام آنها با کنگره unconstitutionally. او همان حتی در آخرین تصدی" خروشان از, Uttar Pradesh رهبر.

او تکرار شده که BSP دستور داده است که MLAs به رای در برابر کنگره در هر آزمون از قدرت در راجستان مجمع. "اگر آنها نمی, این کار, حزب خود عضویت لغو خواهد شد," Mayawati گفت.

در ماه ژوئن BSP رفته بود به کمیسیون انتخابات با این درخواست که شش MLAs بود دستور داد به دنبال آن شلاق به جای رای به عنوان اعضای کنگره در Rajya سبها انتخابات. اما قدرتمند در انتخابات بدن حاضر به دخالت.
 


 tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن