ساعت مودی گفت که هند در شکل بسیار بهتری نسبت به بسیاری از کشورهای بزرگ در مبارزه با کروناویروس.

برجسته

  • ساعت مودی تمدید زمان lockdown برای کنترل گسترش COVID-19
  • “تا مارس 20 هر منطقه دولت خواهد بود از نزدیک تحت نظارت” : PM مودی
  • هند ثبت کرده است بیش از 10 ، 000 coronavirus موارد تا کنون

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی امروز تمدید زمان lockdown برای کنترل گسترش coronavirus تا آوریل 3 و گفت: “محدودیت های اعمال شده می تواند مورد بررسی در آوریل 20, با توجه به مشکلات مواجه توسط این کشور از فقیرترین.

“پس از در نظر گرفتن تمام پیشنهادات ما تصمیم به گسترش مستند تا مارس 3,” ساعت مودی گفت: در 25 دقیقه آدرس در مدت کوتاهی پس از هند عبور 10,000-علامت گذاری در COVID-19 موارد است.

“تا مارس 20 هر منطقه به دولت خواهد شد و نظارت از نزدیک برای دیدن اینکه آیا مستند است که به دنبال. پس از آن ما می توانید تصمیم بگیرید که در آرامش این محدودیت گفت:” نخست وزیر که با استفاده از یک سنتی قرمز و سفید “gamcha” و یا حوله های پارچه ای به عنوان یک ماسک قبل از شروع آدرس خود را.

برخی از فعالیت های ضروری می تواند اجازه داده می شود پس از 20 آوریل در بخش هایی از کشور که نشان داد برخی از بهبود در مبارزه با عفونت او اضافه شده است.

“ما کاملا باید اطمینان حاصل شود که این ویروس می کند به گسترش هر بیشتر نقاط کشور. ما باید نگران هر زمان ما می شنویم که کسی در بخشی از این کشور درگذشت ویروس. ما باید اطمینان حاصل شود که نقاط جدید نیست بهار.”

شده اند وجود دارد 339 coronavirus مرگ و میر در هند با توجه به آخرین اطلاعات از اتحادیه و وزارت بهداشت.

هند در شکل بسیار بهتری نسبت به بسیاری از کشورهای بزرگ در مبارزه با کروناویروس گفت: نخست وزیر. “اگر کشور گرفته نشده بود جامع و یکپارچه رویکرد و تا به حال عمل کرده و سریع آن است ترسناک به فکر می کنم آنچه در آن می شده اند مانند امروز است,” او گفت:.

تاکید بر نیاز به سخت مستند به اطمینان حاصل شود که COVID-19 آیا به یک منطقه جدید PM گفت: شهروندان تا به حال استقامت و مواجه با هر مشکل به اطمینان حاصل شود که هند پیش در مبارزه با ویروس. “قدرت” ما مردم هند دیده شده است در این کشور در طول مستند,” او گفت:.

او همچنین از قرار دادن هفت نقطه منشور را برای مردم به دنبال که شامل اجتماعی فاصله مراقبت از سالمندان و فقرا حفاظت از مشاغل و جلوگیری از حمله به پزشکان و دیگر مقدم COVID-19 کارگران است.

طی چند روز گذشته وجود دارد گمانه زنی ها در مورد حذف محدودیت های خاص به راه اندازی مجدد اقتصاد که در حال حاضر در یک رکورد رکود و گرفته است یک ضربه بزرگ در coronavirus shutdown. با صنایع و مغازه ها و کارخانه های بسته شدن هزاران نفر در درهم و برهم بخش گذاشته شده اند و بدون شغل.

در دیدار با 13 وزرای ارشد در روز شنبه ساعت مودی موافقت کرده بود که دیگر مستند لازم بود برای مبارزه با بسیار مسری COVID-19 اما تا به حال صحبت در مورد صرفه جویی در معیشت و همچنین به عنوان زندگی می کند.

Jaan bhi, jahaan bhi (هر دو زندگی و اقتصاد مهم هستند)” او گفت: رئیس وزرای نسبت به آنچه او گفته بود سه هفته پیش در حالی که اعلام کل کشور مستند – “Jaan hai toh jahaan hai (جهان وجود دارد اگر زندگی وجود دارد).”

برخی از وزارتخانه ها مانند تجارت و صنایع پیشنهاد کرد که انتخاب بخش مجاز به بازگشایی منطقی با تدابیر برای حفاظت از حقوق و دستمزد و افزایش فعالیت های اقتصادی.

PM اجتماعی گفت: فاصله و مستند شده بود فوق العاده مفید در مبارزه برای کنترل گسترش سریع ویروس.

“بله از لحاظ اقتصادی ما پرداخت قیمت عالی اما از نقطه نظر صرفه جویی در زندگی انسان, از آن شده است یک گام مهم” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de