اطمینان COVID-19 صندوق حسابرسی را سوابق عمومی: راهول گاندی به

PM احزاب مخالف مطرح کرده اند سوال در مورد ضرورت PM مراقبت صندوق (فایل)دهلی نو: نخست وزیر شهروند کمک و امداد در

توسط ELEMENTORSITE در 20 اردیبهشت 1399
PM
Ensure COVID-19 Fund Is Audited, Make Records Public: Rahul Gandhi To PM Modi

احزاب مخالف مطرح کرده اند سوال در مورد ضرورت PM مراقبت صندوق (فایل)

دهلی نو:

نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری و یا PM مراقبت صندوق به منظور دریافت کمک های مالی برای مبارزه با کروناویروس باید حسابرسی کنگره MP راهول گاندی درخواست کرده است از نخست وزیر نارندرا. او گفت: سابقه دریافت پول و صرف باید ساخته شده است.

"PM مراقبت صندوق دریافت کرده است بزرگ سهم از PSUs (بخش عمومی تعهدات) و عمده خدمات عمومی مانند راه آهن. این مهم است که ساعت را تضمین می کند صندوق حسابرسی و که سابقه دریافت پول و صرف در دسترس است به" آقای گاندی توییتی.

پس از coronavirus شیوع, شده اند وجود دارد چند درخواست از نخست وزیر, شرکت ها اشاره کرد و چهره های عمومی به منظور کمک به صندوق.

PM مراقبت صندوق که قبول مالیاتی-رایگان کمک های مالی از افراد و شرکت ها دیده است چندین با مشخصات بالا سهم تقریبا از تمام گروه صنعتی ستاره های فیلم ها و ادارات دولتی.

اما احزاب مخالف مطرح کرده اند سوال در مورد ضرورت این صندوق زمانی که نخست وزیر ملی امداد صندوق (PMNRF) در حال حاضر وجود دارد از سال 1948.

آقای گاندی در اوایل این هفته ناودان راه آهن برای شارژ کرایه از کارگران مهاجر به خانه بازگشت اما کمک 151 تومان کرور روپیه به این صندوق.

"از یک طرف راه آهن شارژ کرایه بلیط از کارگران مهاجر سرگردان در کشورهای مختلف این کشور از سوی دیگر وزارت راه آهن اهدای 151 تومان کرور روپیه در PM-مراقبت صندوق. حل این معما!" راهول گاندی توییتی در هندی.

صندوق نخواهد بود حسابرسی ملی حسابرس حسابرسی و حسابرس کل هند (CAG) - منابع گفت: NDTV ماه گذشته.

"از آنجا که صندوق بر اساس کمک های مالی افراد و سازمان های ما حق ندارد به ممیزی خیریه سازمان" منابع در CAG دفاتر گفته بود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن