زنده به روز رسانی: افزایش تنش ها پس از یک شب دیگر از اعتراضات را برانگیخت با کشتن جورج فلوید

دنور افسر پلیس Nate مگی با شعارهای تظاهرات و راهپیمایی در پنجمین روز متوالی از اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید د

توسط ELEMENTORSITE در 13 خرداد 1399

دنور افسر پلیس Nate مگی با شعارهای تظاهرات و راهپیمایی در پنجمین روز متوالی از اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید در تاریخ 1 ژوئن 2020 در دنور, کلرادو.

مایکل Ciaglo | گتی ایماژ

شهرهای ایالات متحده در حال بررسی پس از یک شب دیگر از اعتراضات را برانگیخت با کشتن جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند یک بار دیگر تبدیل مخرب یک شبه با تنش های خیره کننده بین اجرای قانون و تظاهر.

دولت و مقامات محلی در حال ramping تا تلاش برای کاهش ناآرامی ها اضافه کردن به نیروهای پلیس و تحمیل در اوایل حکومت در شهرستانها عمده. شهر نیویورک برای یک, در حال حاضر خود را اعلام کرد مقررات منع رفت و آمد سه شنبه شب شروع خواهد شد و سه ساعت زودتر از حکومت نظامی برای دوشنبه. هنوز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار شدیدتر واکنش دولت تهدید اواخر دوشنبه به استقرار نظامی ایالات متحده برای ایجاد کنترل در شهرستانها.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در تظاهرات آوردن ایالات متحده این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

صفحه اصلی انبار اهدا مبلغ 1 میلیون دلار به سازمان دفاع از حقوق مدنی

9:13 p. m. و — در یک پیام به کارکنان و عموم Home Depot مدیر عامل کریگ Menear صحبت کردن در برابر "بی معنی کشتن" غیر مسلح سیاه مردان و زنان از جمله جورج فلوید.

"ما نمی تواند نادیده بگیرد که مرگ آنها بخشی از یک الگوی نژادپرستی و منعکس کننده این واقعیت تلخ است که به عنوان یک ملت ما خیلی بیش از حد دور از تحقق وعده عدالت مساوی برای همه," او نوشت. "ما باید ایستاده و با همه کسانی که متعهد به تغییر است که ما نزدیک به تحقق پایان دادن به تبعیض و نفرت است."

Menear گفت: خرده فروش اهدا خواهد شد $1 میلیون دلار به وکلا کمیته حقوق مدنی در واشنگتن-بر اساس غیر انتفاعی و غیر حزبی سازمان است. او گفت: او همچنین کار با کارکنان به برنامه ریزی داخلی سالن های شهر "به به اشتراک گذاری تجربیات ما و ایجاد درک بهتر میان همه ما است." —ملیسا Repko

GM مدیر عامل شرکت 'بی تاب و منزجر" را مرگ آمریکایی های سیاه و سفید

9:09 a. m. ET — جنرال موتورز مدیر عامل و رئیس مری بارا است "بی تاب و منزجر" پس از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید او گفت: در پیام به کارکنان و تامین کنندگان و نمایندگی های این هفته است. بارا گفت: او در حال راه اندازی یک "ورود هیئت مشاوران" از هر دو داخلی و خارجی رهبران که او را به صندلی.

"قرار دادن این در نوشتن کافی نیست," او نوشت. "علاوه بر تصدیق اصول ما در حال بدست گرفتن اقدام فوری." بارا گفت: ما نیاز به توقف پرسیدن چرا و شروع به پرسیدن چه ما می توانیم "آیا فردی و جمعی – برای رانندگی تغییر ... معنی دار عمدی تغییر دهید. به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های جهانی بسیار وجود دارد که ما می توانیم انجام دهیم."

بارا پیام با توجه به GM سخنگوی ارسال شده در شرکت های داخلی اینترانت یکشنبه. آن شد و سپس توزیع به هزاران GM فروشندگان و تامین کنندگان در روز دوشنبه. —مایکل Wayland

کومو پیشنهاد ملی ممنوعیت chokeholds با اجرای قانون

فرماندار اندرو کومو باعث می شود یک اطلاعیه و دارای رسانه های توجیهی در COVID-19 دیدگاه و نظرات خود در تظاهرات خشونت آمیز در جورج Flyod مرگ در این شهرستان در فصل جدید مرکز جامعه برانکس.

لو Radin | اقیانوس آرام پرس | LightRocket via Getty Images

9:02 p. m. و — رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز دوشنبه پیشنهاد اصلاحات در دستور کار ممنوع است که مأموران اجرای قانون با استفاده از نیروی بیش از حد و chokeholds.

گفت: "من از یک روز سهم من از خشم و من ایستاده با معترضان, [sic]. شما نگاه کنید که در آن تصویری از کشته شدن یک مرد غیر مسلح, آقای فلوید آن است که وحشتناک," کومو در مصاحبه مطبوعاتی با خبرنگاران ارجاع پلیس قتل جورج فلوید, گزارشی مرد هفته گذشته در مینیاپولیس.

"بله, ما باید خشم," او اضافه شده است. "و وجود دارد یک نقطه بزرگتر را. آن است که سوء استفاده توسط پلیس. اما آن چیزی بدتر است. آن است که نژاد پرستی. این تبعیض است. آن است که اساسی نابرابری و بی عدالتی است." —یلنا Dzhanova

بانک مرکزی امریکا وعده 1 میلیارد دلار برای کمک به نابرابری اقتصادی و نژادی بدتر توسط Covid-19

Infinite معذرت خواهی پس از آشکار برچسب خاموشی

فورد نامه ای به کارکنان در 'غم انگیز قتل جورج فلوید'

شرکت فورد موتور جمهور و مدیر عامل جیمز هاکت

ربکا کوک | ایسنا

7:47 p. m. و — فورد رئیس اجرایی لایحه فورد و مدیر عامل و رئیس جمهور جیم هاکت فرستاده شده و نه باز نامه ای به کارکنان دوشنبه در مورد "غم انگیز قتل جورج فلوید" را به عنوان به خوبی به عنوان در امریکا در حال انجام "نژادپرستی سیستماتیک."

فورد می پیوندد دیگر شرکت ها مانند اپل و ضربه محکم و ناگهانی در ارسال پیام به کارمندان در مورد مرگ فلوید توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در هفته گذشته که موجب اعتراض و شورش در سراسر کشور است.

"در حالی که ما می خواهم بگویم که نژاد پرستی هیچ جایی در جامعه ما, ما می دانیم که سیستمیک نژادپرستی هنوز هم وجود دارد و با وجود پیشرفت هایی که شده است" در این نامه گفت. "ما نمی توانیم به نوبه خود چشم خود را به آن و یا قبول برخی از حس" نظم " که بر اساس ظلم و ستم."

پیام فرستاده شد بعد از ظهر دوشنبه قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید را در ارتش اگر متحده و شهرستانها موفق به پایان دادن به تظاهرات و شورش در سراسر کشور زیر فلوید مرگ است.

فورد پیام همچنین خطاب coronavirus همه گیر و تاثیر آن بر جوامع سیاه با استناد به "میراث اقتصادی و نابرابری در خانه خود ما شهر دیترویت." —مایکل Wayland

جزئیات CNBC قبلی پوشش در سراسر کشور تظاهرات: نیویورک شهرستان تحمیل زودتر مقررات منع رفت و آمد پس از تظاهرات خشونت آمیز تهمت و تهدید اقدام نظامی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن