سرمایه گذار افسانه ای استنلی Druckenmiller می گوید که او نمی مانند راه بازار مجموعه ای است

استنلی DruckenmillerAnjali Sundaram | CNBCمدیر صندوق پرچین استنلی Druckenmiller گفت: اقتصادی باشگاه نیویورک در

توسط ELEMENTORSITE در 24 اردیبهشت 1399

استنلی Druckenmiller

Anjali Sundaram | CNBC

مدیر صندوق پرچین استنلی Druckenmiller گفت: اقتصادی باشگاه نیویورک در روز سه شنبه که بازار سهام در طول تاریخ بالاتر از حد ارزشگذاری.

"ریسک-پاداش برای عدالت است و شاید به عنوان بد به عنوان من آن را دیده ام در زندگی حرفه ای من" Druckemiller گفت: با توجه به این سازمان حساب توییتر. "کارت های وحشی در اینجا این است که فدرال رزرو می تواند همیشه خود (دارایی) خرید."

سهام به طور چشمگیری کاهش یافته در ماه مارس به عنوان coronavirus همه گیر در سراسر جهان سنگ زنی بسیاری از بخش های اقتصادی را متوقف کند. عمده ایالات متحده شاخص باید از بسیج و جبران بسیاری از ضرر و زیان خود را با فناوری های سنگین نزدک در حال حاضر مثبت برای سال.

گزاف گویی برگشت آمد در میان بی سابقه اقدامات توسط فدرال رزرو که شروع به خرید تبادل وجوه معامله اوراق قرضه شرکت های بزرگ روز سه شنبه در آخرین حرکت برای تقویت بازارهای اعتباری.

پرچین مدیر صندوق نیز گفت: او به فکر بازار زیاده به اخبار از پیشرفت در داروهای ضد ویروسی مانند جلعاد را remdesivir.

"من نمی بینم چرا کسی که رفتار خود را تغییر دهید چون ویروسی به مواد مخدر وجود دارد," او گفت: با توجه باشگاه.

Druckenmiller که رئیس و مدیر عامل Duquesne خانواده بود صعودی در بازار قبل از همه گیر گفتن CNBC جو Kernen در ماه ژانویه است که او با اعتماد به نفس در برنامه های فدرال ریزرو را به پایین نگه داشتن نرخ بهره و فکر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات شانس بودند بهبود هر دو از آن او به عنوان مثبت برای سهام.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن