قبل و بعد از: تغییرات کمی را در این تاریکی '90s آشپزخانه Boho شادی بخش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.یک بودجه

توسط ELEMENTORSITE در 30 فروردین 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یک بودجه کوچک می تواند الهام بخش تن از خلاقیت—به خصوص در آشپزخانه که در آن تمام عیار redos می تواند بسیار پر هزینه است. سوزی ژان (@sweetbungalow) می داند مته: او '90s در سازنده کلاس صفحه اصلی مورد نیاز مقدار زیادی از به روز رسانی اما یک آشپزخانه رنو نبود در بودجه بر حرکت در. قرمز تیره و دیوارها و دو خط از چوب کابینت های ساخته شده در حال حاضر-آشپزخانه کوچک احساس حتی کوچکتر و قهوه ای کف لمینیت کمک نمی کند ،

دانستن کامل روده فقط کارت در حالی که سوزی می دانستم که او می خواهم به انجام برخی از بداهه به فضا روشن تر و باز تر نگاه کنید و بدون هر گونه تغییرات ساختاری. او همچنین نمی خواهم به صرف یک تن در ازنو—پس از همه, او می دانست که او می تواند تغییر آن را دوباره پایین خط.

زیتون سبز روی پایه کابینت کمک های تیره مقابله با مخلوط در یک نگاه جلا تر; گرفتن برخی از رویه و نقاشی آنهایی که باقی مانده سفید در زمان دور سرکوبگر احساس است که آشپزخانه تا به حال قبل از.

کابینت نمی هر گونه سخت افزار قبل از به طوری سوزی نصب دستگیره بر روی تمام درب و زیر شلواری برای تصفیه شده تر نگاه کنید. او همچنین جایگزین مورخ خیط و پیت کردن کوه نور با بیش از سینک با یک boho سبک آویز.

یکی دیگر از کم هزینه پروژه ساخته شده است که یک تفاوت بزرگ? نقاشی کف آن را سبک تر و روشن تر احساس می کنم. سوزی با استفاده از سحر و جادو کاشی کف استنسیل از Etsy. او نقاشی شده طبقه گرم خاکستری اول (Valspar را خاکستری خاکستری) به تقلید نگاه از ملات صدر سپس آن را با رنگ سفید برای "کاشی." طبقه پروژه هزینه کمتر از $100 در.

دیگر لمس کمی کمک به دور از شادی boho نگاه از آشپزخانه از جمله انتهایی گیاهان و یک رنگ بلوک سوزی نقاشی برجسته ناز کوچک, قفسه صفحه نمایش.

از بخش های مورد علاقه سوزی می گوید: "من دوست دارم همه از آن!! رنگ من اضافه شده بود به آشپزخانه ما در حال حاضر تبدیل به فضای بسیار, اما نقاشی بر روی کف تیره با "کاشی سفید" ساخته فضا احساس می کنم خیلی بزرگ و مدرن است." بد نیست برای یک صد دلار پروژه!

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب