یادگیری فهم & ناشران زیرساخت & آسیب پذیری از آمازون AWS Cloud Computing Platform

در حالی که ما پوشیده نیست Amazon Web Services یا AWS در Null Byte قبل از آمازون cloud computing platform رسید

توسط ELEMENTORSITE در 6 اردیبهشت 1399

در حالی که ما پوشیده نیست Amazon Web Services یا AWS در Null Byte قبل از آمازون cloud computing platform رسیده است برای حمله هکرها pentesters و محققان امنیت سایبر. آن را نیز بسیار عالی ابر میزبانی وب خدمات برای ساخت و یا با استفاده از آسیب پذیر-با-طراحی AWS تنظیم و چارچوب.

AWS سطل ویژه آسیب پذیر نسبت به آمازون سرویس ابری که فروشگاه فایل و اجازه می دهد کارمندان و سایر کاربران به اشتراک گذاری آنها. اینترنت رو خدمات نیز با استفاده از این سطل برای ذخیره اطلاعات حساس مانند سرور پشتیبان گیری و یا بخش مدیریت اسکریپت. این سطل می تواند عمومی یا خصوصی اما سابق است توسط هکرها هدف قرار داده.

به عنوان مثال یک کارمند آمازون که در زمان استفاده از یک فایروال misconfiguration سرقت کارت اعتباری متقاضیان جزئیات از شرکت AWS سطل و همچنین دیگر مواد حساس از 30 شرکت های دیگر و سیستم های. در یک نوع متفاوت از حمله هک گروه قادر به راه اندازی یک rootkit های است که اجازه دهید آنها را کنترل سرور و سیفون اطلاعات حساس از شرکت های بزرگ.

و همانطور که با تمام سیستم عامل میزبانی وجود دارد راه های دیگر برای هک حساب و خدمات و یا راه اندازی آزمایش نفوذ است که شما از نظر قانونی مجاز به انجام و بسیاری از حمله بردار در اطراف مرکز AWS misconfigurations.

در حالی که ممکن است ما را پوشش نمی دهد AWS آسیب پذیری های زیادی در Null Byte, یادگیری فهم و outs از پلت فرم است که هنوز هم یک انتقادی مهارت برای محاسبات ابری و حملات سایبر دفاع. در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که شما می توانید لذت بردن از اتمام دوره در AWS آموزش صدور گواهینامه کلاس کارشناسی ارشد بسته نرم افزاری.

تبدیل شدن به یک تقاضا AWS Cloud Computing حرفه ای

اغراق نیست که بگویم که اختراع و گسترش فناوری محاسبات ابری شده است یکی از مهم ترین نوآوری های دو دهه گذشته. به عنوان پایه پلت فرم که از طریق آن تعداد بی شماری از محاسبات خدمات تحویل داده شده به شرکت ها و مشتریان هر روز cloud computing است که در پشت هر عمده نوآوری در فن آوری در نظر گرفتن محل در حال حاضر. برجستگی آن در ارتباط تنگاتنگ با دنیای هک اخلاقی و تست نفوذ است که در نتیجه رشد بیشتر در تلفظ ،

این گسترش تکنولوژی نیز مسئول سریع حرکت همه چیز را از سرور و ذخیره سازی شبکه گسترده پایگاه داده ها و نرم افزار های سیستم عامل و هر بیت از اطلاعات است که از طریق این شبکه منتقل می شود می تواند به تعداد نامحدود از دستگاه از طریق یک روش ساده اتصال WiFi — ساخت آن را منحصر به فرد آسیب پذیر به حملات سایبری و نقض داده.

شرکت ها اعم از کوچک و راه اندازی به ثروت عظیم 500 شرکت همه تکیه بر محاسبات ابری سیستم عامل برای کاهش هزینه های خود را گسترش مقیاس افزایش کارایی و سرعت تقویت شبکه ها و افزایش بهره وری در سراسر هیئت مدیره. اعتماد خود را بر محاسبات ابری زیرساخت تنها به رشد به عنوان جهان می شود بیشتر به هم پیوسته.

پس از آن باید به عنوان جای شگفتی نیست که به عنوان یکی از جامع ترین و به طور گسترده به تصویب رسید ابر سیستم عامل Amazon Web Services (AWS) را می توان در قلب های بی شماری در صنایع که با استفاده از آن خدمات مختلف برای تبدیل شدن به سریع تر و چالاک تر. اگر شما می خواهید به یاد بگیرند که چگونه به آزمون و حفاظت از این همه جا ابر پلت فرم (و پس از آن شرکت ها و سازمان های که با تکیه بر آن هر روز) شما در حال رفتن به نیاز به می دانم که چگونه کار می کند.

AWS: پادشاه ابر

مباهات بزرگترین جامعه از کاربران فعال در سراسر جهان AWS می دهد بیشترین عملکرد و مقیاس پذیری از هر سرویس ابری همراه با امنیت بی نظیر پارامترهای که الهام بخش اعتماد به نفس و محافظت در برابر حملات سایبری.

AWS همچنین می ایستد در خط مقدم از آخرین و بزرگترین تحولات در حال وقوع در همه چیز از بازی و سرگرمی های آنلاین برای داده های تجزیه و تحلیل Blockchain توسعه تعامل مشتری, مدیریت پایگاه داده, machine, learning, و بیشتر.

عملا بی نظیر حضور AWS در محاسبات ابری صنعت همچنین بدان معنی است که از دیدگاه یک متخصص امنیت سایبر شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک مطلب امیدوار کننده و هیجان انگیز محیط زیست که در آن به کار می کنند. تکنولوژی زرنگ و دانا AWS کارشناسان با هک تجربه است که می تواند ایجاد و حفظ طیف گسترده ای از سیستم های داخل این برنده جایزه پلت فرم در تقاضای بالا هستند در سراسر جهان است.

اگر شما علاقه مند به رشد خود را هک اخلاقی دانش پایه در حالی که با بهره گیری از جهان افزایش تکیه بر AWS آن را ممکن است برای تبدیل شدن به یک تقاضا AWS cloud متخصص و راه اندازی شش رقم شغلی بدون سرمایه گذاری تن از پول است.

اخذ گواهی

این AWS آموزش صدور گواهینامه کلاس کارشناسی ارشد بسته نرم افزاری خود را با یک توقف منبع برای به دست آوردن گواهینامه شما نیاز به زمین طیف گسترده ای از AWS مربوط به امنیت سایبر موقعیت خود را در صنایع مختلف و کل نه-دوره آموزش بسته نرم افزاری است که در حال حاضر در دسترس در فروش فقط برای $59.

بر خلاف باور شما لازم نیست به سرمایه گذاری هزار دلار و فقط به عنوان بسیاری از ساعت های سنتی با تکنولوژی مدرک به دست آوردن مهارت ها و اعتبار شما نیاز به زمین در بهترین موقعیت در حال گسترش دنیای محاسبات ابری و سیستم های امنیتی.

با معرفی گسترده به اصطلاحات پایه و اصل اساسی هر دو محاسبات ابری به طور کلی و بیشتر عناصر خاص است که AWS ایستادگی کردن از رقبای خود این بسته نرم افزاری به شما آموزش چگونه برای اجرای هر جزء از AWS زیرساخت ها در محیط های متعدد — از طریق آموزش است که هر دو به دنبال آسان و جذاب برای کاربران با سطوح مختلف تجربه در فن آوری و تست نفوذ.

آنچه شما یاد بگیرند

در AWS, پایگاه داده, خدمات مهاجرت دوره شما خواهید آموخت که چگونه به سرعت و ایمن حرکت پایگاه داده بین کاربران و شرکت ها بر روی ابر صرفه جویی در مشتریان ساعت های بی شماری در حالی که حفاظت از اطلاعات خود را با استفاده از آخرین تکنیک های رمزنگاری و ابزار.

بعد در آمازون VPC دوره آموزشی شما خواهید آموخت که چگونه به کار در آمازون Virtual Private Cloud (VPC) محیط است که اجازه می دهد تا برای ایجاد سفارشی ابر مبتنی بر شبکه است که می تواند با دست طراحی شده متناسب با نیازهای خاص شرکت های مختلف.

نیز وجود دارد که آموزش به شما می آموزد که چگونه به کار با چندین شخص ثالث سیستم عامل و برنامه ها در AWS, چارچوب, چگونه برای میزبانی چند نام دامنه در تک سرور, چگونه برای ایمن جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های عظیم مجموعه است که توسط شرکت برای به دست آوردن بینش ارزشمندی به پایه مشتری خود را و خیلی بیشتر.

در طول آموزش های خود شما نیز در حال آماده شدن برای ace امتحانات برای سه نفر از ضروری ترین و با ارزش AWS گواهینامه در جهان — از جمله AWS ویژگی های ملزومات گواهینامه AWS SysOps دیپلم گواهینامه و AWS راه حل معمار صدور گواهینامه از طریق آموزش است که با تمرکز بر سناریوهای واقعی و اطلاعات-تکنیک های مدیریت.

صرف نظر از این که آیا شما علاقه مند در پیشبرد یک حرفه ای است که در حال حاضر بر اساس اطراف فن آوری و مدیریت داده ها با اضافه کردن سه در خواست اعتبار به رزومه کاری خود را و یا شما را با ایده تغییر چرخ دنده ها در مجموع و در حال حرکت به طور فزاینده ای پرسود زمینه است که ارائه می دهد فرصت های بی نظیر برای رشد و داشتن درک عمیق از AWS در حال رفتن برای کمک به شما در رسیدن به اهداف خود.

معمولا قیمت در حدود $1,500 این نه دوره AWS آموزش صدور گواهینامه کلاس کارشناسی ارشد بسته نرم افزاری به شما کمک خواهد کرد زمین یک حرفه ای در ابر با کمک به شما در کسب دانش و اعتبار شما نیاز به موفقیت و آن را در حال حاضر در دسترس برای تنها $59 — 95% خود را با قیمت معمول.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

تصویر جلد توسط Sebastien Decoret/123RF


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im
آخرین مطالب