یادگیری هر یک از Rosetta Stone 24 زبان با این نرم افزار باور نکردنی بسته نرم افزاری

به عنوان ما به حل و فصل جدید ما در حالت عادی این زمان اضافی را فراهم می کند فرصت مناسبی برای یادگیری مهارت ها

توسط ELEMENTORSITE در 28 فروردین 1399

به عنوان ما به حل و فصل جدید ما در حالت عادی این زمان اضافی را فراهم می کند فرصت مناسبی برای یادگیری مهارت های جدید. صحبت کردن یک زبان خارجی است یک راه عالی برای گسترش مرزهای فرهنگی خود را در حالی که همچنین آموزش مغز شما. نه تنها شما گذر زمان به طور موثر تر اما شما همچنین می خواهید به انجام کاری مثبت برای سلامت خود را.

چرا که یادگیری یک زبان باعث بهبود حافظه خود را باعث می شود شما بهتر تصمیم ساز را افزایش می دهد توانایی خود را به شبکه و تیز و ذهن شما را. دو زبانه سخنرانان کمتر احتمال دارد به تجربه زوال عقل آنها به عنوان مسن تر رشد می کنند. به چالش کشیدن مغز خود را در این راه فراهم می کند مزایای شناختی است که یک عمر گذشته.

اجتماعی فاصله اشتراک طول عمر, بسته نرم افزاری, ویژگی های یک عمر برای به اشتراک Rosetta Stone, برتر, برنامه, برای یادگیری یک زبان جدید است. در این بسته نرم افزاری شما می خواهید به دست آوردن دسترسی به هر یک از 24 زبان در ارائه. آیا شما شده است خارش به یادگیری هلندی, هندی یا عبری, شما شروع به چیدن تا اصطلاحات رایج بلافاصله.

تصویر از طریق stackassets.com

برنده جایزه برنامه شروع می شود با کلمات تطبیق با تصاویر—همان پروتکل کودکان آموزش داده می شوند. همانطور که شما از آن آویزان, این برنامه تعاملی می شود; این فن آوری تشخیص گفتار را فراهم می کند بازخورد فوری به شما به عنوان کار بر روی لهجه خود را. نه تنها شما به زودی متبحر با مبانی اما شما همچنین باید یاد بگیرند که چگونه به خواندن و نوشتن در زبان شما انتخاب می کنید.

این مجموعه را متوقف نمی وجود دارد. شما همچنین می خواهید دریافت دو نفر دیگر از محصولات باور نکردنی برای کمک به شما بهترین استفاده را از زمان خود را در حالی که یادگیری از خانه.

ورود 12 حداقل حق بیمه میکرو کتاب کتابخانه که تقطیر امروز بهترین خوانده شده به سریع 12 دقیقه خلاصه. هر ماه شما دریافت 30 عناوین جدید. شما به سادگی را انتخاب کنید که چه کتاب غیرداستانی شما می خواهید به خلاصه می شود و شما یک ثروت از دانش در تحویل به دستگاه خود را در یک مقدار حداقل از زمان است.

البته شما می خواهید به نگه داشتن این برنامه ها (و هر چیز دیگری) امن است. شما همچنین می خواهید یک عمر برای به اشتراک KeepSolid VPN نامحدود است. ده میلیون مشتریان جهانی با استفاده از KeepSolid برای محافظت از داده های خود را بدون افت سرعت پهنای باند و یا محدودیت جغرافیایی. با بیش از 400 سرور در بیش از 80 مکان های جهانی شما گشت و گذار در وب آزادانه و با خیال راحت.

دریافت اجتماعی فاصله اشتراک طول عمر, بسته نرم افزاری, امروز فقط برای $199.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر پوشش از طریق Soner Eker/Unsplash


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن