رهبران درگیری بیش کنگره کاهش مانموهان سینگ خاموش بود: منابع

جوانتر رهبران نیز به نام راهول گاندی بازگشت به کنگره رئیس جمهور گفت: منابع. (عکس)دهلی نو: سونیا گاندی ملاقات ب

توسط ELEMENTORSITE در 10 مرداد 1399
Leaders Clashed Over Congress Decline, Manmohan Singh Was Silent: Sources

جوانتر رهبران نیز به نام راهول گاندی بازگشت به کنگره رئیس جمهور گفت: منابع. (عکس)

دهلی نو:

سونیا گاندی ملاقات با کنگره نمایندگان مجلس در روز پنج شنبه شاهد بحث ها و انتقاد شدید توسط رهبران جوانتر که دیده می شد مقصر را دولت گذشته به صورت گسترده آن پس از سقوط.

این مبارزه بین سابق اتحادیه وزیران بودند که بخشی از Manmohan Singh دولت و رهبران شناخته شده به عنوان اعضای راهول گاندی تیم بار دیگر برجسته شکاف در کنگره از حزب قدرت را از دست داده به بی جی پی در سال 2014.

جوانتر از رهبران این گزارش گفت: کسانی که بخشی از این گذشته دولت UPA را باید سرزنش برای کنگره کاهش سریع. برخی از آنها نیز به نام راهول گاندی بازگشت به کنگره و رئیس جمهور اشاره کرد که با وجود اجماع بر روی هر نامزد دیگر.

مانموهان سینگ که دو بار نخست وزیر که در دوره دوم به پایان رسید در یک رقیق فساد و سیاست فلج اتهامات می گویند نه یک کلمه در طول چهار ساعته تصویری جلسه عنوان کرد.

راهول گاندی ترک کنگره پست بالا پس از حزب ملی افتضاح انتخابات گذشته در سال دوم در یک ردیف. مادرش سونیا گاندی به عنوان رئیس موقت تا زمانی که حزب حل و فصل در یک رئيس جمهور جدید است. بیش از یک سال بعد که تغییر نکرده است.

برخورد این گزارش آغاز شد و با کهنه کنگره Rajya سبها اعضای ضعیف نگرانی خود را در مورد این شکست به سرمایه گذاری در موضوعاتی که به نظر می رسد که hobbled نخست وزیر نارندرا دولت در این سال از جمله رشد اقتصادی coronavirus پاسخ و اختلاف با چین است.

از رهبران ارشد گزارش ارزیابی کنگره توهین آمیز به عنوان بیش از حد ضعیف و آشفته به دندانه PM مودی را پشتیبانی می کند. آنها پیشنهاد کرد که باید وجود داشته باشد بیشتر اندیشی و مشاوره.

با توجه به این که راهول گاندی رهبری که توهین آمیز با فیلم و روزانه توییتهایی جوانتر نمایندگان مجلس اعتراض کرد. راجیو Satav, 45, بنا به گزارش برش است که در "کامل درون گرایی" مورد نیاز بود از حق کنگره را در سال 2014 شکست.

سابق اتحادیه وزیر Kapil Sibal گفت: با توجه به منابع: "ما نیاز به تکمیل اندیشی بله. BJP دولت انجام شده است و به شدت نیاز به حمله کردند اما ما باید به خودمان نگاه کنیم و چگونه ما انجام شده است. هیچ بحثی وجود دارد بحث و گفتگو در درون حزب و ما نیاز به تجزیه و تحلیل چرا رهبری شکست خورده است."

حزب سالمندان مورد سوال عدم, بحث, بحث و مشاوره.

آقای Satav اظهار داشت که این یک جنگ بین گارد قدیمی و جدید گارد. "ما نیاز به تجزیه و تحلیل نقش چگونه این کنگره انجام شده در UPA دوره چرا وزرای دیدار با کارگران و چرا آنها از دست دادن تماس با واقعیت است. چرا حزب شکست خورده در ماهاراشترا و دهلی نو," او گفت:.

او در میان کسانی که به نام راهول گاندی بازگشت در یک زمان رهبران جوانتر به نظر می رسد به ترک کنگره است. در ماه مارس Jyotiraditya Scindia پیوست BJP, مصرف پایین, کنگره, دولت, در, Madhya Pradesh.

در حال حاضر Sachin آزمایشی راه اندازی کرده است یک شورش است که تهدید راجستان کنگره دولت است.

هر دو در راهول گاندی نزدیک دایره.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب