برای دهلی نو COVID-19 بيمار در خانه اکسیژن با یک تماس دور: Arvind Kejriwal

دهلی نو: دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, امروز گفت که دولت در حال رفتن برای کمک به بیماران دریافت اکسیژن به راحتی

توسط ELEMENTORSITE در 2 تیر 1399
دهلی نو:

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, امروز گفت که دولت در حال رفتن برای کمک به بیماران دریافت اکسیژن به راحتی -- از طریق یک تماس تلفنی. دولت او همچنین گفت: بیش از سه برابر آن تست سطح -- در حال بالا رفتن از 5000 تا 18,000 آزمون در روز -- بسیاری از آنها را از طریق یک تست سریع فرایند است که بازده نتایج در حدود 30 دقیقه است. تازه اقدامات اعلام شد که دهلی نو پیشی گرفت تامیل نادو برای تبدیل شدن به دولت با دومین شماره از coronavirus موارد در کشور پس از ماهاراشترا.

اعداد در سرمایه های ملی است نزدیک به 60,000-علامت گذاری -- 3000 نفر تست مثبت پنج در مجموع به 59,746. آقای Kejriwal گفت: فقط 25,000 از آنها فعال هستند موارد 33,000 بیماران در حال حاضر در حال بهبود است.

همه coronavirus بیماران در دهلی نو را مجبور به رفتن به COVID-19 مراکز مراقبت و کسانی که امکانات در صفحه اصلی و دیگر عوامل خطر مانند دیابت و فشار خون بالا و یا مشکلات کلیوی می تواند فایده خانه انزوا در پایتخت این مرکز گفت: امروز ساعت پس از دولت دهلی نو صادر شده تجدید نظر سفارش در صفحه اصلی قرنطینه.

به عنوان مرگ و ارقام در کشور در زمان یک پرش آقای Kejriwal گفت: تنفس مشکل و سطح اکسیژن در خون شایع ترین عوارض در عفونت.

به مقابله با این دولت گفت: ارائه خواهد شد "پالس Oxymeter" -- یک ماشین خاص برای اندازه گیری سطح اکسیژن در خون -- در خانه, بنابراین بیماران می توانند درخواست برای اکسیژن حتی قبل از آنها دارای مشکلات تنفسی است.

مقامات منطقه ارائه شده با غلظت اکسیژن -- یک دستگاه پزشکی است که کمک به افرادی که در سطح پایین اکسیژن در خون خود. بسته به وضعیت بیمار آنها پس از آن ممکن است نقل مکان کرد به یک بیمارستان است.

تست سطح پایتخت به ضرب گلوله کشته اند تا پس از مداخله دیوان عالی کشور در اوایل این ماه. تهاجمی تست و پس از جداسازی و درمان کمک کرده است تا کنترل گسترش عفونت کروناویروس در دیگر نقاط جهان.

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah او سومین جلسه در هفته با آقای Kejriwal, دیروز, و مجموعه ای تازه از دستورالعمل صادر شده به زودی پس از. تصمیم بر آن شد که دهلی نو می خواهد برای مطلب "قوی" تماس با ترسیم مجدد نقشه برداری از تمام مهار مناطق و تقویت خدمات پزشکی در مناطق آسیب دیده توسط ویروس. این Aarogya Setu و Itihaas برنامه نیز باید مورد استفاده قرار گیرد برای تماس با ردیابی اتحادیه وزارت خانه گفت.

دولت دهلی نو همچنین گفته شد که هر مرگ را مجبور به گزارش به مرکز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن