راه اندازی هر برنامه موسیقی هنگام اتصال هدفون به خود را در LG با اندروید 10

برای دوست داران واقعی موسیقی چند گوشی های هوشمند نزدیک به LG دستگاه های گل سرسبد. با هم آخرین سری G یا V سری

توسط ELEMENTORSITE در 25 فروردین 1399

برای دوست داران واقعی موسیقی چند گوشی های هوشمند نزدیک به LG دستگاه های گل سرسبد. با هم آخرین سری G یا V سری تلفن, شما می توانید مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بهترین تجربه صوتی را از هر گوشی های هوشمند به لطف چهار DACs و ورودی هدفون. و با برخی از سرهم بند شما می توانید این تجربه حتی بهتر است.

با هر LG دستگاه در حال اجرا آندروید 10 شما می توانید انتخاب کنید یک برنامه موسیقی است که باز خواهد شد هنگامی که شما برای اتصال هدفون. این شامل هر دو سیمی و بی سیم های صوتی با هر نوع گرفتن تنظیمات خاص خود را دارد. بنابراین باز Spotify در هنگام اتصال به یک بلندگوی بلوتوث اما راه اندازی جزر و مد را با سیمی قوطی — آن را کاملا خود تماس بگیرید.

به طور خودکار راه اندازی یک برنامه موسیقی

باز کردن تنظیمات را انتخاب کنید و "پسوند" و سپس انتخاب "زمینه آگاهی است." در این صفحه ما خواهد شد با تمرکز بر روی دو گزینه: "هنگامی که گوشی وصل" و "هنگامی که دستگاه بلوتوث متصل است." انتخاب سابق و انتخاب یک برنامه از لیست شما می خواهید به صورت خودکار راه اندازی انتخاب کنید و سپس "OK" را به تایید.

برای بلوتوث دستگاه شما گزینه دوم. در هنگام انتخاب "زمانی که دستگاه بلوتوث متصل است" شما می توانید دو چیز: این نرم افزار که باز می شود و این دستگاه است که به فعال شدن برنامه موسیقی. را انتخاب کنید "را انتخاب کنید دستگاه بلوتوث" را انتخاب کنید و از لیست bluetoothجفت دستگاه های صوتی. پس از آن را انتخاب کنید و "برنامه" به انتخاب موسیقی برنامه شما مایل به راه اندازی.

بسته به اینکه کدام ویژگی شما فعال اتصال هیچ سیمی, هدفون, و یا مشخص بلوتوث هدفون یا بلندگو خود را در LG گوشی های هوشمند. این برنامه باید باز حق دور ساخت موسیقی خود را کمتر لمس به دور از بودن لذت می برد.

تصویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن