کری واشنگتن باغ سری یوگا در Instagram که حضور ذهن شکستن ما نیاز

یک نفس عمیق بکشید. استنشاق. بازدم. کری واشنگتن باغ سری یوگا است یک تکه از تمرکز حواس در وسط روز."کمی آتش در هم

توسط ELEMENTORSITE در 26 تیر 1399

یک نفس عمیق بکشید. استنشاق. بازدم. کری واشنگتن باغ سری یوگا است یک تکه از تمرکز حواس در وسط روز.

"کمی آتش در همه جا" ستاره میزبان یک Instagram زنده با بازیگر همکار (و او را "رسوایی" costar) Tony Goldwyn به جمع آوری پول برای رای دهندگان مهم یک سازمان اختصاص داده شده به توسعه و گسترش سیاه نامزدی رای دهندگان و سرمایه سیاسی است. برنده جایزه بهترین بازیگر زن می خواهد به کاملا به معنای واقعی کلمه حرکت شما را به بیرون رفتن و رای دادن.

"Tony Goldwyn و من ممکن است یک رئیس جمهور و یک دلال در تلویزیون...اما ما نمی توانیم صرفه جویی در روز. شما می توانید!" عنوان خوانده شده. "شما از این قدرت به قهرمان خود جامعه است. شما می توانید تغییر دهید. شما می توانید مطمئن شوید که خود را نمایندگان در واقع به نمایندگی از شما و نظرات خود را. من امیدوارم که امروز یوگا و چت به شما کمک کند احساس قدرت به انجام این کار. ارسال شما خیلی عشق و قدردانی برای پیوستن به و اهدای امروز" او ادامه داد.

اگر شما به دنبال یک ظهر استراحت به انتشار برخی از استرس و احساس بیشتر مبتنی واشنگتن را در خانه سری است که نشان می دهد برای اتصال به. عمل شروع می شود با تنفس و کشش و حرکت به یک سری از شمار است. 50 دقیقه ای تصویری شامل شمار ایستاده و همچنین به عنوان سگ رو به پایین درخت مطرح و در آن به دنبال یک چت بین سابق "رسوایی" ستاره.

آیا سعی کنید به نگه داشتن تمرکز خود را بر روی یوگا (و علت خوب) هر چند آن را سخت به متمرکز در واشنگتن بسیار سبز حیاط خلوت. غرق در نور خورشید با سالم گیاهان گلدار و خوش مزه چمن آن را محل مناسبی برای انجام برخی از کشش و تنفس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن