کرالا قاچاق طلا را جستوجو کرد توسط آژانس تحقیقات ملی

کنگره و بی جی پی را به اتهام دخالت وزیر Pinarayi Vijayan ، تریواندروم: پرونده مربوط به قاچاق 30 کیلوگرم طلا در

توسط ELEMENTORSITE در 20 تیر 1399
Kerala Gold Smuggling Scandal To Be Probed By National Investigation Agency

کنگره و بی جی پی را به اتهام دخالت وزیر Pinarayi Vijayan ،

تریواندروم:

پرونده مربوط به قاچاق 30 کیلوگرم طلا در کرالا گرفته خواهد شد که توسط آژانس تحقیقات ملی اتحادیه وزارت خانه اعلام کرد امروز گفت: "سازماندهی عملیات قاچاق ممکن است پیامدهای جدی برای امنیت ملی". وزیر Pinarayi Vijayan نوشت: نخست وزیر نارندرا دیروز به دنبال یک تحقیق کامل و امیدوار کننده همه ممکن است پشتیبانی می کند.

با سر اشاره از وزارت خانه آمد در میان طوفان سیاسی در این دولت بیش از این مورد است که در آن مخالفان دولت - کنگره و بی جی پی -- را به اتهام دخالت در سمت چپ وزیر Pinarayi Vijayan ،

طلا پنهان در یک دیپلماتیک بسته مربوط به کنسولگری امارات متحده عربی در کشور شناسایی شد توسط بخش آداب و رسوم در تریواندروم فرودگاه در هفته گذشته.

امارات متحده عربی گفته است که بررسی این مورد و "مجرمان که به دنبال لکه دار کردن شهرت از درهم ماموریت در هند نمی خواهد در امان خواهد بود".

یک کارمند سابق در امارات متحده عربی کنسولگری Swapna Suresh که همچنین مسئول بازاریابی کار در قرارداد برای یکی از شرکت های مرتبط با کرالا دولت در بخش فناوری اطلاعات است که در میان کسانی که بنا ادعای چمدان گفت: آداب و رسوم منابع.

وزیر Vijayan را رد کرده است که هر کسی که از او ساخته شده به تلاش برای محافظت از هر گونه شک در مورد.

"این بحث در مورد قاچاق بدون ارتباط با رئیس دفتر وزیر یا آن گروه. چگونه می توانید این قاچاق طلا مورد به هر حال مربوط به دولت? بسته نمی آمد به هر یک از دولت ، بسته آمد برای درهم کنسولگری. اگر وجود دارد هر گونه شکست و چگونه می تواند دولت مسئول ؟ دولت هیچ نقشی در آن" آقای Vijayan گفته بود.

منابع ارشد دفتر وزیر NDTV گفت که "قرارداد شخص مورد نظر فسخ شده است از آنجا که اتهامات جدی پدید آمده است".

در نامه خود به نخست وزیر مداخله آقای Vijayan نوشت: "این پرونده دارای پیامدهای جدی به این تضعیف اقتصاد این کشور است. در واقع آن را تا بیش از یک زاویه ضمانت یک تحقیق کامل".

که تعیین شده به عنوان یک "فرد مورد علاقه" با آداب و رسوم بخش اعمال می شود برای پیش بینی وثیقه انکار هر گونه خطا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن