کارناتاکا را 1,600 تومان کرور روپیه مستند امداد تومان 5,000 برای Dhobis, آرایشگران

coronavirus مستند: این اقدامات امداد اعلام شد توسط وزیر BS Yediyurappa.بنگلور: BS Yediyurappa دولت در کارناتاک

توسط ELEMENTORSITE در 17 اردیبهشت 1399
Karnataka's Rs 1,600-Crore Lockdown Relief, Rs 5,000 For Dhobis, Barbers

coronavirus مستند: این اقدامات امداد اعلام شد توسط وزیر BS Yediyurappa.

بنگلور:

BS Yediyurappa دولت در کارناتاکا اعلام کرده است یک بسته امداد از بیش از 1,600 تومان کرور روپیه برای گروه بدترین آمار مستند برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. بسته خواهد شد به نفع کشاورزان و شرکت های کوچک و متوسط handloom بافندگان گل تولید کنندگان dhobis یا washermen, آرایشگران خودرو و رانندگان تاکسی در میان دیگران.

فروشندگان گل را دریافت امداد از 25.000 تومان در هر هکتار محدود به حداکثر وسعت یک هکتار برای محصول از دست دادن.وجود خواهد داشت یک بار 5,000 تومان غرامت برای washermen و آرایشگران. خودرو و رانندگان تاکسی خواهد شد یک بار امداد تومان 5,000. کارگران ساختمانی را دریافت خواهد کرد 3,000 تومان علاوه بر 2,000 تومان دریافت کرد پیش از آن.

"COVID-19 نه تنها کشاورزان بلکه تحت تاثیر خدمات حرفه ای مانند آرایشگران و washermen (dhobis) هر دو در مناطق شهری و روستایی. دولت تصمیم گرفته است برای ارائه یک بار جبران تومان 5,000 هر به سود حدود 60000 washermen و در مورد 2,30,000 barbers" رئیس وزیر Yediyurappa گفت.

Handloom کارگران بیش از حد خواهد شد 2,000 تومان در حساب های بانکی خود را.

میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs) خواهد شد که دو ماه چشم پوشی در صورتحساب برق. قبوض برق از صنایع بزرگ خواهد بود معوق به مدت دو ماه.

کارناتاکا دارای سه منطقه که هنوز هم منطقه قرمز یا تگ مناطق با signifcant تعداد COVID-19 موارد است. این شامل شهر بنگلور است که یک منبع درآمد در زمان عادی. دولت گزارش 671 coronavirus تا کنون موارد از جمله 29 مرگ و میر.

چندین محدودیت هنوز هم در جای خود در دولت به عنوان بخشی از تمدید مستند که لگد در روز دوشنبه. بی جی پی حکومت دولت درآمد شده است به شدت کاهش می یابد از آنجا که مستند اعلام شد در ماه مارس ،

باز از مشروب مغازه ها در روز دوشنبه شاهد فروش Rs 45 کرور در روز اول و 197 تومان کرور روپیه در روز دوم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب