فقط 50 دلار در مواد کمک می کند تا این IKEA کمد تقلید هزار دلار قطعه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.برخی از ق

توسط ELEMENTORSITE در 23 فروردین 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

برخی از قطعات از مبلمان بسیار قابل تنظیم آنها عملا التماس برای تبدیل شدن به چیزی جدید. نگاهی IKEA را TARVA کمد. با آن شکل ساده و $179 نقطه قیمت آن را ایده آل برای یک ازنو—و بر خلاف IKEA را ورقه ورقه شدن قطعات آن نیاز به برخی از کار آمادگی به رنگ ناتمام کاج آماده برای رنگ در فرم از رنگ و یا لکه.

"این پروژه الهام گرفته شده بود یک تکه از مبلمان را از یک فروشگاه در استرالیا که من به شدت می خواستم اما نمی توانستم خودم را به صرف $1,100!" او گفت:. به جای او ایجاد یک قطعه مشابه خودش استفاده نمی کند بسیار بیشتر از TARVA کمد رول عصا بافته شده و برخی از لکه.

برای سفارشی کردن این قطعه او قطع یک مستطیل از هر یک از شش کشو جبهه با استفاده از مته و اره عمودبر سپس مونتاژ قاب. او sanded و سپس رنگ آمیزی قطعات چوب با استفاده از سفارشی ترکیب Varathane را اب و هوای بلوط و آمریکایی اوایل لکه ها که ماند به اصلی آن سبک تر-چوب رنگ اما به قطعه یک نگاه جلا تر. یک بار لکه دار شد در Kourtni مهر و موم شده قطعه با مات پلی اورتان.

Kourtni در بر داشت برخی از عصا webbing آنلاین—شبیه به این گزینه برش آن را به اندازه و استاپلر آن را به سمت پشت کشو پانل. در نهایت Kourtni ساخته شده خود سفارشی خود را می کشد برای کمد از تکه های کاج که پخش کردن واحد پاک-صف طراحی قطعه اصلی.

نتیجه نهایی این است که کلاسیک مجلل و فقط آنچه Kourtni می خواست برای پسرش مهد کودک. بهترین بخش ؟ رنگ آن در فقط $220 total—گریه به دور از $1,000 الهام قطعه. اما اگر شما بخواهید ما فکر می کنم آن را به نظر می رسد مانند یک میلیون دلار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن