آمار اشتغال در ماه ژوئن نشان می دهد می تواند قوی rehiring پیش از آخرین ویروس موج

مشتریان ناهار خوردن در خارج از طریق Carota رستوران در غرب ایجاد کرد New York City, ژوئن 26 سال 2020 است.Noam G

توسط ELEMENTORSITE در 12 تیر 1399

مشتریان ناهار خوردن در خارج از طریق Carota رستوران در غرب ایجاد کرد New York City, ژوئن 26 سال 2020 است.

Noam Galai | گتی ایماژ

اقتصاددانان انتظار دارند که نزدیک به 3 میلیون شغل ایجاد شد در ماه ژوئن به عنوان شرکت های rehired کارگران آنها اجازه دهید که در اقتصاد تعطیل.

ماهانه اشتغال, گزارش, منتشر خواهد شد, پنج شنبه, احاطه شده توسط عدم اطمینان بیشتر نسبت به حالت عادی پس از اقتصاددانان پیش بینی از دست دادن 8 میلیون شغل در ماه مه و اقتصاد به دست آورد 2.5 میلیون اشتغال در عوض.

"در این لحظه ما هنوز هم انتظار می رود بسیاری از rehiring" گفت: Michael Gapen اقتصاددان ارشد در بانک بارکلی. "ما می دانیم که وجود دارد بسیاری از overfiring که در آن شرکت گذاشته و همه با انتظار آنها خواهد استخدام برخی از مردم است."

Gapen انتظار 2 میلیون شغل اضافه شد در ماه ژوئن. طیف وسیعی از پیش بینی اقتصاددانان است که به عنوان کم به عنوان 1 میلیون و بالاتر از 7 میلیون بازتاب همان گمنام که تحت تاثیر پیش بینی ها در ماه مه.

قدرت یا ضعف گزارش اشتغال نیز مهم خواهد بود برای بحث در کنگره در اواخر این ماه در مورد گسترش مزایای کارگران بیکار. کسانی که مزایای ویژه منقضی خواهد شد در پایان ماه و به آنها ارائه شده اند بیکار با اضافی $600 در هفته و پوشش کارگران به طور معمول شامل منافع دولت.

استراتژیست های انتظار کنگره در نهایت موافقت خود را برای گسترش آن منافع هر چند 600 دلار است به احتمال زیاد به مقایسه کردن.

در ماه ژوئن داو جونز پیش بینی اجماع است که 2.9 میلیون اشتغال افزوده شد و نرخ بیکاری به رقم 12.4% از 13.3 درصد در ماه مه. شغل گزارش منتشر شد در 8:30 p. m. و همان زمان به عنوان مدعیان بیکاری هفتگی داده است.

هفتگی ادعا می کند ممکن است اطلاعات مفید بیشتر به اشتغال تصویر پس از آن نشان خواهد داد که چگونه بسیاری از آمریکایی ها هنوز در حال جمع آوری مزایای بیکاری. هفته گذشته هنوز هم وجود دارد نزدیک به 20 میلیون جمع آوری خارجه مزایای بیکاری و میلیون ها نفر بیشتر جمع آوری مزایای فدرال.

یکی دیگر از 1.38 میلیون نفر از کارگران انتظار می رود که در زمینه ادعاهای اولیه دولت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به پایین از 1.48 میلیون دلار از هفته قبل است.

"آن شده است تا حدودی گیج کننده است که در ادامه تعداد مدعیان بیکاری کاهش یافته و بیشتر با وجود افزایش فعالیت های قابل توجهی است که نشان می دهد rehiring. ما گمان می برند که در ادامه ادعا می کند در حال عقب مانده rehiring روند تا حدودی به دلیل پاره وقت کارگران در ادامه به دریافت مزایای بیکاری از طریق مراقبت در عمل" نوشت: سیتی گروپ اقتصاددانان. "در ادامه ادعا می کند در نتیجه ممکن است تبدیل شدن به بیشتر قابل اعتماد سنج در حال تغییر بازار کار دینامیک بعد به سقوط در هنگام راه ماهانه اشتغال ارقام به احتمال زیاد خواهد نامشخص پس از موج اولیه از rehirings."

این Citigroup اقتصاددانان انتظار برای دیدن 5.5 میلیون payman اضافه شد در ماه ژوئن و کاهش نرخ بیکاری به 11 درصد است.

ADP شنبه گزارش داد بخش خصوصی در رشد 2.4 میلیون در ماه ژوئن و همچنین تیز ساخته شده تجدید نظر بالاتر ممکن است شغل بازتاب مشکل در ردیابی شغل داده در حال حاضر برای مه ADP تجدید نظر رشد کار به 3.1 میلیون دلار از ریزش اولیه از 2.76 میلیون شغل است.

اقتصاددانان تاکید ژوئن شغل گزارش خواهد بود به عقب به دنبال آن را به عنوان نشان دهنده دیتا از طریق اواسط ماه ژوئن و بخش دوم از ماه زمانی که تجدید حیات این ویروس منجر به برخی از خاموش شدن ناگهانی از فعالیت و تاخیر reopenings در چند متحده است.

"جولای 31 توسط صخره و تیک تاک ساعت است گفت:" دایان Bg اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون. او گفت: خطر یکی دیگر از ضربه به اقتصاد از این ویروس گسترش باعث گسترش حقوق و دستمزد و مزایای حتی بیشتر مهم است.

اگر ویروس تجدید حیات همچنان به رشد می کنند و بیشتر و بیشتر از اقتصاد تعطیل, این امکان وجود دارد که شغل داده ها نشان می دهد می تواند ضرر و زیان دوباره در ژوئیه, او گفت:.

"من نگرانی دیگر این می رود بیشتر به شما را ببینید یقه سفید اخراج," او گفت:. دولت و دولت های محلی در حال حاضر بریده بازگشت کارگران و شرکت هایی که rehired ممکن است به اجازه رفتن کارگران دوباره.

"یک دوجین متحده در حال بستن همه چیز به پایین و یا تا حدی انجام می دهند که. سپس شما را تحت تاثیر قرار کسب و کار در این کشورها گفت:" Gapen. "شاید آنها حتی تخمگذار مردم, و آن را ممکن است شما منفی [July شغل] شماره خواهد بود که واقعا بد برای احساسات و واقعا بد برای چشم انداز. امیدوارم که این اتفاق نمی افتد."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب