Japan Backs India On Ladakh, 'Opposes' Change In Status Quo By China

چینی و هندی نیروهای مشغول شدم در تعدادی از درگیری در امتداد لاک.

دهلی نو:

ژاپن روز جمعه ابراز امیدواری برای حل و فصل مسالمت آمیز ادامه بن بست بین هند و چین نیروهای نظامی و اظهار داشت که آن را مخالف هر گونه تلاش برای تغییر وضعیت موجود در خط کنترل واقعی (لاک).

دهلی نو به جریان توکیو در مورد وضعیت در لاک پس از مرحله نهایی مسابقات مهم بین هند و چین نیروهای نظامی ماه گذشته در Galwan منطقه دره. زیر رو کردن هند گفته بود که سربازان چینی اقدام به طور یک جانبه تغییر وضع موجود در طول ده-تشدید.

“تا به حال بحث خوبی با وزیر امور خارجه (Harsh Vardhan) Shringla. قدردانی خود را از جلسه در مورد وضعیت همراه لاک از جمله GOI سیاست به دنبال حل مسالمت آمیز. ژاپن همچنین امیدوار است برای حل مسالمت آمیز از طریق گفت وگو. ژاپن مخالف هر یک جانبه تلاش برای تغییر وضع موجود” Japenese فرستاده ساتوشی سوزوکی توییتی در روز جمعه.

درگیری های افزایش طول لاک از آنجا که ممکن است. چینی و هندی نیروهای مشغول شدم در تعدادی از درگیری در امتداد لاک.

مرز تنش بین هند و چین افزایش پس از 20 سربازان هندی از دست داد, جان خود را در خشونت آمیز چهره در Galwan دره در ژوئن 15-16 پس از تلاش های سربازان چینی به طور یک جانبه تغییر وضع موجود در طول ده-تشدید. هندی, ره گیری نشان داد که طرف چینی دچار 43 تلفات از جمله کشته و مجروح در رو کردن.

هند و چین شده اند درگیر در مذاکرات به سهولت مداوم آمریکا از ماه گذشته.
 

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de