عرضه اولیه اوراق بهادار در هنگ کنگ و شانگهای پاپ با وجود همه گیر تنش با آمریکا

هنگ کنگ ساختمان بورس.وینسنت Isore | IP3 | گتی ایماژعرضه اولیه (IPOs) در چین شروع به پریدن کرد در نیمه اول این

توسط ELEMENTORSITE در 13 تیر 1399

هنگ کنگ ساختمان بورس.

وینسنت Isore | IP3 | گتی ایماژ

عرضه اولیه (IPOs) در چین شروع به پریدن کرد در نیمه اول این سال برخلاف کاهش دیده می شود در جای دیگر با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در شش ماه اول لیست در چین شدند تا 29 درصد و مقدار پولی که مطرح شد افزایش یافت 72 درصد از سال گذشته با توجه به داده ها از مشاوره ای. هنگ کنگ و شانگهای مبادلات مقام اول را از نظر تعداد معاملات و همچنین کل مبلغ مطرح شده است.

در مقابل هر دو شماره از عرضه اولیه اوراق بهادار و مقدار مطرح شده در دیگر مناطق قابل توجهی کاهش یافت که در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

در آمریکا, لیست و درآمد حاصل از هر کاهش یافت 30 ٪ است. در ضمن تعداد لیست در اروپا کاهش یافت و 47 درصد با درآمد حاصل از پایین 48%.

"تاثیر COVID-19 همه گیر در ادامه به نقش قابل توجهی در کاهش IPO فعالیت در نیمه اول سال 2020" گفت: متن ترانه ای که انتشار این گزارش در این هفته.

آسیا و اقیانوسیه به عنوان یک کل, اما, بود, پرت, افزایش 2 ٪ به طور کلی به عنوان درآمد حاصل از افزایش 56%.

هنگ کنگ و شانگهای و بورس سوق IPO صحنه در آسیا

آسیا و اقیانوسیه را IPO صحنه بود و بیشتر انعطاف پذیر به عنوان برخی از اقتصادهای بازگشایی زودتر و اولین کسانی بودند که برای بهبود یافتن از تاثیر اولیه از coronavirus ای گفت.

"قوی فعالیت در بازار ستاره و بیشتر مگا IPOs در HKEx کمک به حرکت رو به رشد" گفت: متن ترانه ای با اشاره به شانگهای نزدک به سبک tech مدیره — علم و فناوری و نوآوری هیئت مدیره و یا ستاره در بازار و همچنین هنگ کنگ بورس.

تعدادی از چینی غول تکنولوژی در حال حاضر ذکر شده در ایالات متحده به تازگی راه اندازی ثانویه لیست در هنگ کنگ.

ماه گذشته, چینی, بازی غول Netease راه اندازی مثال در هنگ کنگ بالا بردن 21.09 میلیارد دلار هنگ کنگ دلار (معادل 2.7 میلیارد دلار).

چینی تجارت الکترونیکی شرکت JD.com همچنین شروع به تجارت در بازار مالی آسیا hub در ماه ژوئن افزایش 30.05 میلیارد دلار هنگ کنگ دلار ($3.87 میلیارد دلار).

تحلیلگران پیش بینی کرده اند که بیشتر در ایالات متحده در لیست شرکت های چینی گله خواهد شد بازگشت به هنگ کنگ و یا سرزمین اصلی به عنوان چین و آمریکا تنش ها افزایش یابد.

در میان جزر و مد ضد چین تمایلات stateside آمریکا تصویب یک لایحه در ماه گذشته است که می تواند اساسا ممنوعیت بسیاری از شرکت های چینی از لیست آمریکا مبادلات.

"تغییرات پتانسیل برای ما مثال قوانین و مقررات برای شرکت های چینی ممکن است افزایش IPO فعالیت در هر دو سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ مبادلات سهام" ای نوشت و در آن گزارش.

در حال حاضر آن گفت: بیش از 138 شرکت های ارائه عمومی براده در هنگ کنگ نشان می دهد که کسب و کار "یک تمایل قوی به عمومی که حق IPO پنجره باز می شود."

تکنولوژی منجر راه در بازارهای چینی

در هنگ کنگ تکنولوژی در میان سه بخش است که جذب بیشترین مقدار پول مطرح شده با دو نفر دیگر که مراقبت های بهداشتی و املاک و مستغلات.

"تعدادی از شرکت های فن آوری خواهید را منجر به ادامه روند به عنوان تکنولوژی ادامه خواهد داد به بازی یک کلید راننده چینی اقتصاد توسعه" گفت: EY.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im