سرمایه گذاران محوری به آگاهانه سرمایه گذاری در سال 2020: چگونه بازارهای در حال تطبیق

بازار باید رشد وجدان.زیست محیطی و اجتماعی و عوامل حکومت بوده اند غالب نیروهای midyear خوانده شده را علامت.بررس

توسط ELEMENTORSITE در 14 تیر 1399

بازار باید رشد وجدان.

زیست محیطی و اجتماعی و عوامل حکومت بوده اند غالب نیروهای midyear خوانده شده را علامت.

بررسی این آمار:

  • 14 از 17 ESG-متمرکز ETFs و صندوق های عملکرد بهتری نسبت به S&P 500 از 1 ژانویه تا مارس 15, با توجه به S&P در بازار جهانی هوش.
  • مورنینگ استار می گوید: 23 جدید ESG بودجه راه اندازی این سال و پیش بینی تعداد رکورد راه اندازی در سال 2020 است.
  • و ایالات متحده پایدار وجوه رکورد خالص جریان های 2019 در چهار بار قبلی بالا با توجه به مورنینگ. در این سال در حال حاضر در مسیر به پیش افتادن از سال گذشته است.

رانندگان در سال 2020 مشخص است. بارز ترین مثال این است که جمعی پاسخ به Covid-19 همه گیر است که به خطر بیافتد ما به هم پیوسته جهان است. نابرابری های اجتماعی نیز به ميدان آمده میان اعتراض مدنی و جهانی کردند. چه این اولین نیمی از سال به ما می گوید این است که ESG خطرات به طور فزاینده ای در حال بازی در یک نقش محوری در سراسر کل سرمایه گذاری چشم انداز.

در مبارزه با کروناویروس برای مثال بسیاری از دولت ها اساسا بسته اقتصاد خود را به کاهش گسترش آن و صرفه جویی در زندگی می کند مسلما در نتیجه به یاد ماندنی ترین "S" (اجتماعی) تاثیر در دهه. بیشتر تهاجمی با استفاده از سیاستهای مالی و پولی پشتیبانی برای کمک به افراد و شرکت های مالی برای زنده ماندن بود و نه فقط یک ماده از ضرورت بلکه مسئولیت اجتماعی است. "G" (حکومت) نیز به بازی می آید در اینجا به عنوان ساختار سیاسی مختلف سیستم در سراسر جهان اجازه داده اند برخی کشورها به پاسخ بیشتر قوی از نظر سلامت مالی و سیاست پولی نسبت به همسالان خود.

به دنبال به جلو, اجتماعی و حکومت ملاحظات به احتمال زیاد خواهد شد و حتی بیشتر اهمیت به دولت ها و جوامع به دنبال اصلاح تعادل بین ایمنی و آزادی های فردی و حریم خصوصی و رشد.

چگونه بخش های دولتی و خصوصی واکنش نشان می دهند به مسائل اطراف اختلاف نژادی در پی ادامه تظاهرات در سراسر جهان به وضوح تاثیر بر بازتعریف ما قرارداد اجتماعی. هنگامی که در ترکیب با انشعابات Covid-19 عدم آمادگی برای مدیریت رفاه و برابری در بسیاری از جوامع است و در برخی از سطح یک شکست حکومت و مسئولیت اجتماعی است.

بخشی از حکمرانی خوب در سطح شرکت فعال است مدیریت ریسک و آمادگی اضطراری همراه با یک ضمنی و یا صریح و روشن قرارداد اجتماعی حمایت از کارکنان و جوامع است. به طور مشابه, موفقیت یا شکست شرکت های خاصی است که تعیین توانایی خود را به صدا در تداوم کسب و کار و برنامه های هدفمند رهبری است. برخی از شرکت ها و دولت ها نشان داده اند از خود انعطاف پذیری و تطبیق خوبی اما بسیاری از آنها پس blindsided آنها ممکن است نیاز به ضربه زدن به دکمه تنظیم مجدد.

تنش با چین نیز به ESG نگرانی حتی اگر شرکت کنندگان در بازار موفق را که ارتباط مستقیم. ریشه های بسیار از این بیماری همه گیر ممکن است مربوط به نامناسب زیست محیطی و/یا سیاست های ایمنی و عدم شفافیت با توجه به میزان رشد بیماری همه گیر در اوایل روز از آغاز نمایش نیاز به افشای عوامل اجتماعی است. دراز مدت تجارت تنش همچنان از نگرانی های بزرگ در مورد مالکیت معنوی ("S"), حفظ حریم خصوصی حفاظت ("S"), مسائل مربوط به حقوق بشر ("S") و نگرانی های زیست محیطی ("E"). در ادامه ناآرامی های سیاسی در هنگ کنگ نیز نشان دهنده مسائل اجتماعی و پاسخگویی با تجاری نتیجه بودن پتانسیل delisting عمده شرکت های چینی در بورس سهام ایالات متحده.

به همه از بالا گواه این روز از مسئول سرمایه گذاری به سادگی به عنوان یک زیر مجموعه از سرمایه گذاران به دنبال به "خوب" به مدت طولانی گذشته. این روزها نگه داشتن انگشت بر روی ESG پالس از مناطق کشور بخش ها و شرکت ها می تواند بسیار مهم است به درک خطرات و فرصت ها را در یک سبد.

به ما منعکس در نیمه اول سال 2020 آن را روشن است که ESG عوامل نشان دهنده محتاطانه ماکرو ملاحظات خطر است که باید در نظر گرفته شود که به دنبال طولانی مدت ایجاد ارزش. در واقع با توجه به اختصاصی ما ESG اطلاعات به عنوان به خوبی به عنوان شخص ثالث نمرات سال به تاریخ S&P 500 ترکیبات در بالا quintile اجتماعی پایداری باید عملکرد بهتری نسبت به پایین-quintile اجتماعی دول عقبمانده.

با سال و در نیمه دوم در جریان است ممکن است هیچ بهتر استدلال به "فکر کردن" ESG.

استیو Chiavarone توسط مدیر نمونه کارها و سهام استراتژیست در يکپارچه هرمس. مارتین Jarzebowski است مدیر مسئول سرمایه گذاری در يکپارچه هرمس.

يکپارچه هرمس, Inc. پیشرو جهانی در asset manager متمرکز در جلسه متنوع و در حال تحول نیازهای امروز سرمایه گذاران. آن را به $605.8 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت.

سلب مسئولیتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de